Cumhuriyet'in 92. yılı Boğaz'da kutlanıyor

Cumhuriyet'in 92. yılı Boğaz'da kutlanıyor

28 Ekim 2015 Çarşamba 10:38
Bu haber 3389 kez okundu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na alternatif bir kutlama... Armada gezi teknesiyle düzenlenen Boğaziçi turuna Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve Cumhuriyet marşlarıyla birlikte soğuktan sıcağa, tatlıdan meyveye zengin bir atıştırmalık mönüsü de eşlik ediyor.


Cumhuriyet'in 92. yılı Boğaz'da kutlanıyor
banner26
 Armada ekibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı 92. yıla özel Boğaz turuyla kutluma seçeneği sunuyor. Armada Gezi Teknesi bayrakları, marşları ve konuklarıyla birlikte akşamüzeri 18.30’da Ahırkapı İskelesi’nden Boğaziçi’ne doğru denize açılıyor. Atatürk’ün Dolmabahçe Sarayı’ndaki odası önünden geçilirken kısa bir saygı duruşunda bulunulacak tur sırasında Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve Cumhuriyet marşları da çalınıyor. '29 Ekim 2015, Cumhuriyet’in 92. Yılı Turu', Armada mutfağından atıştırmalıkların sunulmasından sonra saat 20.30’da sona eriyor...


CUMHURİYET’İN 92. YILDÖNÜMÜ İKRAM MENÜSÜ
Mısır Çarşısı’ndan kuruyemiş çeşitlemeleri, bambu şişlerde beyaz peynirli ve cherry domatesli, közlenmiş kırmızı bibere sarılı tavuk, jambonlu, dereotlu krem peynirli, somon Fümeli kanepeler; çerkez tavuklu, patlıcan salatalı, mayonezli levrekli tartaletler, tavuklu, köfteli mini dürüm, etli yaprak sarma ve hünkar beğendi gibi sıcaklar, tatlılar, dönüş yolunda kupalarda bademli patlıcan çorbası ve limitsiz yerli içkili mönünün fiyatı ise 130 TL.
Radikal

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x