Dünyanın en güzel köpeği ile tanışın

Dünyanın en güzel köpeği ile tanışın

13 Mayıs 2018 Pazar 09:04
Bu haber 1059 kez okundu

Çin’de yaşayan Afgan tazısı uzun ve parlak saçları, gümüş rengi tüyleriyle her gittiği yerde dikkatleri üzerinde topluyor.


Dünyanın en güzel köpeği ile tanışın
banner26

Sosyal medyada “Dünyanın en güzel köpeği” olarak ünlenen 3 yaşındaki AJ Nirvana Battle’ın sahibi Kevin Chan, köpeğinin sağlığı ve güzel görünümü için şu ana kadar 165 bin lira harcadığını söyledi.

  • “Dünyanın en güzel köpeği” olarak ünlenen AJ Nirvana Battle, parlak saçları ve gümüş rengi tüyleriyle gittiği her yerde tüm dikkatleri üzerine topluyor.
  • Pekin merkezli bir şirkette pazarlama müdürü olan Kevin Chan, 3 yıl önce sahiplendiği yavru Afgan tazısının doğuştan beri hiç kesilmeyen yelelerini ve parlak tüylerini korumak toplam 240 bin yuan( yaklaşık 165 bin lira) masraf yaptığını ifade etti.
  • Bununla birlikte, köpeğine her 10 günde bir yaklaşık 8 saatlik bir banyo yaptırdığını sözlerine ekleyen 29 yaşındaki Chan, AJ Nirvana Battle için kullandığı lüks temizlik ürünleri için ise ayda 4.500 yuan (yaklaşık 3 bin lira) ödediğini belirtti.

  • Gününün en az bir saatini, can dostunu taramak için ayırdığını aktaran Chan, köpeğine duyduğu sevgiyi “Battle, ben onu sahiplenmeden önce de zaten dünyanın en güzel köpeğiydi. O benim ailemden biri, onun için harcadığım zaman ve para umrumda değil. İnsanlara her zaman insanların köpekleri değil, köpeklerin insanları seçtiğini söylüyorum. Sadece onun için elimden gelenin en iyisi yapmak istiyorum” sözleriyle dile getirdi.
  • "Dünyanın en güzel köpeği"nden kareler...

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x