Dövmesini sildirmek istedi, felaketle sonuçlandı

Dövmesini sildirmek istedi, felaketle sonuçlandı

18 Mayıs 2017 Perşembe 16:52
Bu haber 1035 kez okundu

Göğüs kafesinde bulunan gül motifli dövmesinden kurtulmak isteyen genç kız, korkunç acılar çektiği bir yönteme başvurdu


Dövmesini sildirmek istedi, felaketle sonuçlandı
banner26
 Göğüs kafesinde bulunan gül motifli dövmesinden kurtulmak isteyen genç kız, korkunç acılar çektiği bir yönteme başvurdu.

7 Mart tarihinde dövmesinin tamamen çıktığını söyleyen Reaw, göğsünde kocaman pembe bir yara izi kaldığını söyledi. Reaw, "Rejuvi ilk başta dövmeyi kaldırmak için iyi bir yol gibi gözüküyordu.Bu tedaviyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem çok acılı ve uzun süren bir işlem. Hem de geride bıraktığı yara izi korkunç."

Tayland'da yaşayan 21 yaşındaki Pasuda Reaw, işyerinde profesyonel görünmek için dövmesinden kurtulmak istedi. Genç kız, mürekkep pigmentlerini cildin yüzeyine çıkardığı ve kolaylıkla soyulmayı sağladığı iddia edilen bir yöntemi kullanmaya karar verdi.

Yöntemi uyguladıktan birkaç gün sonra kimyasalı sürdüğü bölgelerde acı ve kaşıntı şikayetleri yaşamaya başladı.

Pasuda Reaw, "Lazer yaptırmak istemedim çünkü lazer çok pahalı ama keşke yaptırsaydım. Bazen kaşıntı, ağrı ve yara izi dayanılmazdı" dedi.İki ay sonra ise yaşadığı acılar hayatını cehenneme çevirdi. Genç kızın cildi tamamen soyuldu ve korkunç bir yara izi kaldı.

Pasuda Reaw, "Lazer yaptırmak istemedim çünkü lazer çok pahalı ama keşke yaptırsaydım. Bazen kaşıntı, ağrı ve yara izi dayanılmazdı" dedi.

İki ay sonra ise yaşadığı acılar hayatını cehenneme çevirdi. Genç kızın cildi tamamen soyuldu ve korkunç bir yara izi kaldı.

Reaw, sildirme işlemini yaptıktan sonra korkunç ağrılar ve acılar çektiğini bu nedenle de bir süre uyuyamadığını söyledi.10 gün sonra cildinin yavaş yavaş soyulduğunu söyleyen Pasuda Reaw, yaraların 2 Mart tarihine kadar iyileşmeye başladığını ifade etti.7 Mart tarihinde dövmesinin tamamen çıktığını söyleyen Reaw, göğsünde kocaman pembe bir yara izi kaldığını söyledi. Reaw, "Rejuvi ilk başta dövmeyi kaldırmak için iyi bir yol gibi gözüküyordu.Bu tedaviyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem çok acılı ve uzun süren bir işlem. Hem de geride bıraktığı yara izi korkunç."

Pasuda Reaw, fotoğrafları sosyal medyada özellikle paylaştığını, insanların çektiği acıları ve ortaya çıkan yara izini görmesini istediğini söyledi. Genç kadının dövmesinin yerine korkunç bir iz kaldı.

Anahtar Kelimeler GülDövmeSildirme

banner45

Yorum Yaz

@name x