WhatsApp'a "Hikayeler" özelliği geliyor!

WhatsApp'a "Hikayeler" özelliği geliyor!

17 Şubat 2017 Cuma 15:21
Bu haber 1107 kez okundu

Facebook, sahip olduğu Hikayeler özelliğini tüm platformlara genişletiyor. Instagram'dan sonra şimdi WhatsApp da "Hikayeler" özelliği ile kullanıcılarla buluşacak


WhatsApp'a "Hikayeler" özelliği geliyor!
banner26
 Geçtiğimiz aylarda üzerinde popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp ’ın durum hikayesi konusunda yarı bir şart paylaşımı üzerinde çalıştığı ve geliştirmelerde bulunduğu açıklanmıştı.

WhatsApp, uzun süredir şirketin üstünde çalıştığı tazelenmiş koşul özelliğiyle ilgili birincil koşul serilerini yayınladı. Takriben 3.5 aydır üstünde çalışılan bu yeni özelliğin tanıtımları WhatsApp kadar yapılmaya başlandı.

Şirket, yeni ‘WhatsApp statüsü’ nü insanlara takdim etmek için bir dizi "ilk şart güncellemesi" yayınladı. Durumlar; Android, iOS ve Windows iPhone’un bulunduğu tüm platformlarda çalışıyor gibi görünüyor.

WhatsApp masaüstü uygulamasında çalışıp çalışmadıkları henüz kesinleşen bir koşul değil. ​ Snap yarı bu durumlar ile özgün fotoğraf çekebilecek, efektler uygulayabilecek, üzerine yazılar yazabileceksiniz.WHATSAPP İLE HİKAYENİZİ PAYLAŞIN
Snapchat ile popüler olan ve büyük beğeni toplayan hikayeler özelliğinin, Facebook ve Instagram'a dan sonra şimdi de WhatsApp'a geleceği iddia ediliyor.

Facebook, en popüler yenilikleri sosyal medya platformlarına uygulayarak geliştirmeyi hedefliyor.

Bünyesinde bulunan sosyal paylaşım platformlarına en popüler özellikleri sıra ile uyguluyor.

Bu sefer alışılmışın dışında bir atılım yapmayı düşünen Facebook, Instagram'a getirdiği hikayeler (Stories) özelliğini bu kez Whatsapp'a getirmeyi düşünüyor.

Kısacası Facebook elindeki tüm imkanları bütün platformlarına entegre etmeyi hedefliyor.

Yorum Yaz

@name x