WhatsApp mesajlarını çevrimiçi olmadan

WhatsApp mesajlarını çevrimiçi olmadan

07 Kasım 2017 Salı 11:06
Bu haber 1128 kez okundu

Bir sebepten dolayı, WhatsApp’ta bir arkadaşınızın mesajını yanıtlarken, diğer kişilere çevrimiçi görünmek istemeyebilirsiniz. Çevrimiçi görünmeden mesajı yanıtlayabilmek için birçok yöntem bulunuyor.


WhatsApp mesajlarını çevrimiçi olmadan
banner26
 Eğer konuşmanın tamamını görmek yerine, sadece gelen mesajı görüp cevaplamak istiyorsanız, bunun için telefonunuz Android Nougat ya da üzeri bir işletim sistemine sahip olmalı. Telefonunuz bu özelliklere sahip ise, bildirim menüsünü açtıktan sonra WhatsApp bildirimin altında duran “yanıtla” butonuna tıklayarak mesajı yanıtlayabilirsiniz. Mesajı bildirim menüsünden yanıtlarsanız, diğer kişiler sizi çevrimiçi göremez.

Konuştuğunuz kişiye yanıt vermek için bir başka yol ise, telefonunuzdaki Wi-Fi ve hücresel veri bağlantılarını kapatmak. Telefonunuzun internet ile bağlantısını kesin ve sohbete girin.  Mesajınızı yazıp gönderin. Daha sonra WhatsApp’tan çıkın. Bu işlemleri tamamladıktan sonra internetinizi açabilirsiniz. İnterneti açtığınızda mesaj karşıya gidecektir ve siz çevrimiçi görünmeyeceksiniz.


Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Musti 12 ay önce yorumlandı

Yinede çevrimiçi görünüyor mesaj gittiğinde

0 Kişi beğendi.