Elektrikli araçlara ücretsiz şarj devri

Elektrikli araçlara ücretsiz şarj devri

10 Ekim 2017 Salı 10:21
Bu haber 981 kez okundu

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nu inşa eden ve işleten IC İçtaş İnşaat - Astaldikonsorsiyumu ICA, elektrikli araç kullanımı ve çevreci yaklaşımı desteklemek amacı ile Kuzey Çevre Otoyolu üzerinde yer alan dinlenme tesisleri Bi’Mola’larda ücretsiz şarj hizmeti sunmaya başladı.


Elektrikli araçlara ücretsiz şarj devri
banner26
 Odayeri Paşaköy arasındaki otoyol ve Mahmutbey Odayeri, Çamlık Reşadiye bağlantı yolları ile Mecidiye bağlantısından oluşan Kuzey Çevre Otoyolu güzergâhında toplam 6 adet Bi’Mola dinlenme tesisi bulunuyor.

Fenertepe ve Işıklar tesislerinde verilen ücretsiz şarj hizmetinin, önümüzdeki dönemde tüm tesislere yaygınlaştırılması planlanıyor.

Yolcuların seyahatleri esnasında dinlenebilecekleri Bi’Mola tesislerinde akaryakıt istasyonlarının yanı sıra Türkiye’nin lider birçok markası hizmet veriyor.

Kamu ve özel sektöre perakende elektrik sağlayan İbrahim Çeçen Yatırım Holding kuruluşu ETIC Elektrik ve sistemin işletimi ile kurulumunu üstlenen E-şarj ortaklığıyla hayata geçirilen ücretsiz şarj imkanından, tüm elektrikli araç sahipleri yararlanabiliyor.

Bu hizmet ile elektrikli araç kullanımının yaygınlaşmasına ve çevreci yeni uygulamalara destek olmak hedefleniyor.

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x