"Kadıköy'de yeneriz turu geçeriz"

"Kadıköy'de yeneriz turu geçeriz"

09 Ağustos 2018 Perşembe 08:24
Bu haber 1111 kez okundu

Kaptan Volkan Demirel, rövanşı kazanıp turu geçeceklerinden emin:


"Kadıköy'de yeneriz turu geçeriz"
banner26
 “Atmosfer ve seyirci baskısıyla oynadık. Eğer biraz korkmasak Benfica’yı kendi evinde yenerdik. Taraftarımızın da desteği ile bu turu geçeceğimizden eminim. Tüm camia bize destek olsun yeter, sonra Kadıköy’de istediğimiz sonucu alarak turu geçen taraf biz olacağız.”
ŞAMPİYONLAR Ligi 3. ön eleme turunda ilk maçta Benfica deplasmanından 1-0’lık yenilgi ile dönen F.Bahçe’de oyuncular turu geçeceklerinden emin. Ortaya koyulan futbol umut verirken başta kaptanVolkan Demirel olmak üzere takımın deneyimli isimleri 2. maçta rakiplerini bozguna uğratacaklarını düşünüyor. 
 
“BİRAZ korkmasak onları yenerdik” diyerek durum değerlendirmesi yapan Demirel, şu ifadelerle rövanş için camiaya da umut mesajları verdi: 
 
“ATMOSFER ve seyirci baskısıyla oynadık. Eğer biraz korkmasak Benfica’yı kendi evinde yenerdik. Ben kurallar ne diyorsa ona göre maçta hareket ettim. İlk yarının bitiminde hakem yanıma gelerek sadece, ‘kale atışlarında biraz daha acele et’ dedi. Aksi bir durum olsaydı bana kart gösterirdi. Bu arada Benfica’nın hocası da beni çok sevmiş olacak ki sürekli hakeme şikâyette bulundular. 

BİZ Benfica’yı Kadıköy’de yenerek istediğimiz sonucu alırız. Taraftarımızın da desteği ile bu turu geçeceğimizden eminim. Tüm camia bize destek olsun yeter, sonra Kadıköy’de istediğimiz sonucu alarak turu geçen taraf biz olacağız.”


Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x