Jermain Defoe, mutluluğun resmini çizdi

Jermain Defoe, mutluluğun resmini çizdi

10 Şubat 2017 Cuma 17:16
Bu haber 1002 kez okundu

İngiltere'de kanser tedavisi gören 5 yaşındaki Sunderland taraftarı Bradley Lowery dün geceyi hayranı olduğu Jermain Defoe ile geçirdi. Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf tüm dünyanın gündemine oturdu


Jermain Defoe, mutluluğun resmini çizdi
banner26
 Futbolcuların, hastalanan taraftarların isteklerini gerçekleştirmeleri, onları ziyaret ederek hayatlarında iz bırakmaları alışmadığımız bir durum değildi. Sunderland oyuncularının yaptığı bu yüzden kimseye şaşırtıcı gelmedi. Ancak Jermain Defoe’nun yaptığı sosyal medyanın manşetlerini süslüyor.

Sebastian Larsson, John O’Shea ve Vito Mannone, Jermain Defoe’nun peşine takılarak Sunderland’in en tutkulu destekleyicilerinden olan minik Bradley Lowery’yi ziyarete gitti. Ender görülen bir kanser türü olan nöroblastomayla savaşan beş yaşındaki Lowery’nin takımına olan bağlılığı sadece bizim değil, tüm dünyanın dilindeydi.

Chelsea maçının hemen öncesinde sahaya çıkmış ve futbolcularla birlikte ısınarak izleyenlerin de içinin ısınmasını sağlamıştı. Futbolcuların ziyaretinden çok etkilenen Bradley, Jermain Defoe’nun yanından gitmesini istememiş ve İngiliz santrfor da onu kırmayarak bir süre daha refakat etmiş. (Posta)

Yorum Yaz

@name x