Dursun Özbek'i çıldırtan dilekçe

Dursun Özbek'i çıldırtan dilekçe

17 Mayıs 2017 Çarşamba 10:12
Bu haber 1044 kez okundu

Övünç İldiz isimli üye, Dursun Özbek’in “Beşiktaşlı” dediği eşinin üyelikten çıkarılması için başvuru yaptı. Yönetim toplantısında bu haberi duyan Özbek’in sinirinden masadaki bardakları kırdığı öne sürüldü...


Dursun Özbek'i çıldırtan dilekçe
banner26
 Galatasaray'da sular bir türlü durulmuyor... Sarı-Kırmızılıların önceki gün yaptığı yönetim toplantısına şok bir dilekçe damgasını vurdu.
 
Övünç İldiz isimli üye, Başkan Dursun Özbek'in "Beşiktaş'ı tutuyor" dediği eşi Mesude Özbek'in üyelikten çıkarılması için disiplin kuruluna yazı gönderdiği ortaya çıktı. Dilekçede, kulübe sadece Galatasaray'a gönül verenlerin üye olması gerektiği, Mesude Özbek'in ise Beşiktaş'ı tuttuğu Başkan Dursun Özbek tarafından bizzat açıklandığı belirtildi.
 
Yönetim toplantısı sırasında dilekçeyi okuyan Özbek'in bir anda çılgına döndüğü öğrenildi. "Böyle iş olur mu, eşim Galatasaraylı. Beni yıpratmak için bunları yapıyorlar" diyen Özbek'in masadaki bardakları kırdığı iddia edildi. Bir süre sonra sakinleşen Özbek, "Bu suçlamayı kabul etmiyorum, gereği neyse yapacağım" dedi.
 

HAFTA SONUNDA İMZA SAYISI 900 OLABİLİR


Galatasaray'da başını Burak Elmas, Özer Saraçoğlu ve Cem Kınay gibi muhalif isimlerin çektiği imza kampanyasına ilgi artarak devam ediyor. Dün itibariyle imza sayısının 750 seviyesine yaklaştığı vurgulandı. Başkan Dursun Özbek'in erken seçim kararı almasını hedefleyen kampanyanın hafta sonuna kadar 900 imzaya ulaşması bekleniyor. Erken seçim kararı içinse 1600 üyenin imza atması gerekiyor..

(Takvim)

Yorum Yaz

@name x