Basketbolseverlere belgesel önerileri

Basketbolseverlere belgesel önerileri

09 Haziran 2018 Cumartesi 08:48
Bu haber 1186 kez okundu

Dünyanın en çok ilgi çeken spor olaylarından NBA Finalleri nefes kesmeye devam ediyor. LeBron James’li Doğu konferansı finalisti Cleveland Cavaliers, NBA finalinde Stephen Curry’li Golden State Warriors ile sıkı bir mücadele içerisinde.


Basketbolseverlere belgesel önerileri
banner26
 Final maçları devam ederken hem maç öncesi maçın havasına girmek, hem de maç sonrası basketbolseverlere ilham kaynağı olmak için Netflix basketbol içeriklerini derledi. İşte basketbol hikayeleri geçen belgeseller...
 • Iverson

  Gerçeklerden yola çıkan bu belgeselde, sporda silinmez bir iz bırakan NBA efsanesi Allen Iverson'ın çalkantılı hayatı ve göz kamaştıran kariyeri anlatılıyor.

 • Milyarda Bir

  NBA'e seçilen ilk Hindistan doğumlu oyuncu olma hayalini gerçekleştirmek için çalışan Satnam Singh Bhamara'nın yolculuğunu izleyin.

 • Carter Etkisi

  Sekiz kez NBA All-Star kadrosuna seçilen Vince Carter hakkındaki bu belgesel, onun popüler kültür ve Kanada basketbolu üzerindeki etkisinde detaylı bir bakış sunuyor.

 • Koç Carter

  Yenilgisiz takımının tamamını düşük notları yüzünden yedek kulübesinde tuttuğu için gazetelere çıkara hem övgü hem de eleştiri lan basketbol koçu Ken Carter'ın öyküsü.

 • Amatör

  Seçkin bir hazırlık okuluna kabul edilen 14 yaşındaki basketbol fenomen, amatör spor dünyasındaki yozlaşma ve hırsla yüzleşir.

 • Kardeş Sevgisi

  Love. Genç bir basket yıldızı, başarılı olma baskısı altındadır. Bu sırada kız kardeşi tehlikeli bir aşka yelken açar, erkek kardeşi ise bir çete savaşının içine çekilir.

 • Ne Pahasına Olursa Olsun

  Bu bilgilendirici belgesel, Amatör Atletizm Birliği basketbolunun büyük oynanan dünyasının, Amerika'daki gençlik sporlarını nasıl profesyonelleştirdiğini araştırıyor.

 • Rucker50

  Bu belgesel, birçok çocuğa profesyonel basketbol oyuncusu olma yolunda ilham kaynağı olan Harlem spor programının 50. yıldönümünü anlatıyor


Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x