Her gün söylemeniz gereken 4 sihirli cümle

Her gün söylemeniz gereken 4 sihirli cümle

03 Mayıs 2017 Çarşamba 14:54
Bu haber 1075 kez okundu

Hayatınızda bazı şeyler düzgün gitmiyorsa bunu kendi başınıza düzeltebilirsiniz. Üstelik her gün tekrarlayacağınız çok basit 4 sihirli cümle ile…


Her gün söylemeniz gereken 4 sihirli cümle
banner26
Öz eleştiriyi tabii ki yapın ama yeterli dozda olmasına dikkat edin. Birazdan size vereceğimiz ifadeleri kullanarak kendinizi daha iyi hissedecek, günlük yaşantınızda yaşadığınız olumsuzlukları mükemmel bir şekilde atlatabileceksiniz..

1)Hayallerime inanıyorum
İlk önce kendinize sonrasında ise kurduğunuz tüm hayallere inanmanız gerekir. Aklın çok güçlü olduğunu hayallerinize inandığınız sürece gerçekleşmesinin mümkün olduğunu unutmayın.

Kendinize hayallerinize inandığınızı bütün içtenlikle söylerseniz hedeflerinize ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

2)Kendimi olduğum gibi seviyorum
Bunun için ihtiyacınız olan sadece bir ayna.  Aynaya bir dakika bakın ve kendi kendinize seni çok seviyorum deyin. Ancak bunu gerçekten inanarak yapmalısınız.  İşe ilk olarak kendinizi severek başlayın. Böylelikle çevrenizdekilerin de sizi çok sevdiğini göreceksiniz.

3)Hayat benim hayatım ve sorumluluk benim ellerimde 
Hiçbir şeye ve hiçbir olumsuzluğa şikâyet ederek başlamayın. Tıpkı mutluluğunuzdan sorumlu olduğunuz gibi mutsuzluğunuzdan da sorumlu olduğunuzu sakın unutmayın.

Bu cümleyi tekrar ederek zamanla kendinizi daha güçlü ve yenilmez olarak göreceksiniz.

4)Hayatımdaki her şeye şükrediyorum
İyi ya da kötü yaşanan her olayın size yeni bir tecrübe kazandırdığını unutmayın. Sizi mutlu edenlere teşekkür ettiğiniz gibi mutsuz edenlere de teşekkür edin.  Size kötünün nasıl bir şey olduğunu öğrettikleri için bu teşekkürü hak ediyorlar bunu unutmayın. Her türlü olumsuzluğa karşı şükretmeyi de ihmal etmeyin. (Milliyet)

Yorum Yaz

@name x