"REİNA SALDIRISI ve BENZERİ SALDIRILARLA BİZİ YILDIRAMAZLAR!"

"REİNA SALDIRISI ve BENZERİ SALDIRILARLA BİZİ YILDIRAMAZLAR!"

"REİNA SALDIRISI ve BENZERİ SALDIRILARLA BİZİ YILDIRAMAZLAR!"

Nilsu Duru

03 Ocak 2017, 14:05
Bu röportaj 692 kez okundu

 " 2017 YILINDA TERÖR ve TERÖR KAYNAKLARI KURUTULACAKTIR ! " 

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Cibuti Dostluk Grubu Başkanı Dr. Mehmet İlker Çitil, Haber2e'ye konuştu. Gündeme dair tüm sıcak detaylar Haber2e farkıyla sizlerle...

" 2017 yılında tüm terörist gruplara yönelik daha şiddetli operasyonlar devam edecek ve kaynakları da kurutulacaktır! " 

Öncelikle Reina'ya düzenlenen hain saldırıyla ilgili görüşlerinizi bilgilerinizi alalım...

Reina konusunda da kaynağı ne olursa olsun ve hangi ortamda ve mekanda olursa olsun terörü,cinayetleri, katliamları kınıyorum.Reina katliamı da toplumsal refahı huzuru bozmaya yönelik dış mihraklı ve son zamanlardaki bölgedeki aktivitemize ve çabalarımıza yönelik bir sindirme ve gözdağı verme şeklinde bir provakatif eylemdir.
Bu eylemler bizi yıldıramaz. Bilakis milletimizi daha da kenetliyor ve mücadele azmimizi güçlendiriyor. Çünkü milletimiz artık bunların arkasındaki güçleri ve amaçları çok daha iyi hissediyor biliyor. İnşallah 2017 de tüm terörist gruplara yönelik daha şiddetli operasyonlar devam edecek ve kaynakları da kurutulacaktır.


" CHP; HDP'NİN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPARAK, YENİKAPI RUHUNU BOZDU! " 

*Anayasa Komisyonu'na gelecek olursak eğer CHP'yle çok sorun yaşandı. Detayları sizden dinleyelim mi? 

Komisyon çalışmalarında ben de nöbetteydim. Bu süreçte biliyorsunuz MHP'yle temas halindeyiz, işbirliği içerisindeyiz. CHP ve HDP her zaman olduğu gibi bir olup muhalefet yapmak sorun çıkarmaktan yana oldular. Özellikle CHP bu süreçte Yenikapı Ruhunu , HDP' nin sözcülüğünü yaparak bozmustur! Geçmişte eleştirdiği konuları şimdi destlekler durumda. 

Ak Partili vekiller olarak bu konuda herhangi bir firemiz olmayacaktır, Başkanlık sistemi dinamik bir sistemdir. Anayasa değişikliğiyle ve referandum sonrası daha dinamik koalisyonlardan uzak ülkemizi daha ileri noktalara ulaştıracak seviyeye çıkacağız inşallah.

Konuyla alakalı bizi destekleyen Sayın Bahçeli'ye de ayrıca buradan teşekkürlerimi sunarım. 

" TÜRKİYE'NİN TİCARİ ÜSSÜ OLACAK 5 BİN DÖNÜMLÜK ARAZİ TAHSİS EDİLDİ. "


Etiyopya'da düzenlenen Türkiye - Etiyopya İş Forumu nasıl geçti ? 

Amaç hem sosyal hem siyasal açıdan koordinasyon oluşturmaktı. Oldukça verimli geçti. Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekçi, Dışilişkiler Sorumlumuz Mehdi Eker ve birçok milletvekilimizle katıldık.
Ülkelere arası ikili görüşmeler neticesinde işbirliği protokollerini imzaladık.

Serbest Bölge Anlaşmamızla 5 bin dönümlük yer Türkiye'ye tahsis edildi. Burası ilerde Türkiye'nin ticari üssü haline gelecek. Ayrıca 50 yataklı hastane, okul ve baraj projelermiz de var.  Başarılı, sıcak ve samimi bir görüşme oldu ülkemiz adına mutlu bir şekilde ayrıldık. 
Çok teşekkür ederiz saygılar.

Ben teşekkür ederim, milletimiz bize güveniyor güvenmeye devam etsin terör bitecek. Birlik beraberlik içinde yaşamaya devam edelim. 


Nilsu DURU
Twitter: nilsu_duru

Yorum Yaz

@name x