ÖLENE KADAR DUYGU FIRTINASI YAŞAYACAĞIM!

ÖLENE KADAR DUYGU FIRTINASI YAŞAYACAĞIM!

ÖLENE KADAR DUYGU FIRTINASI YAŞAYACAĞIM!

Nilsu Duru

19 Aralık 2017, 10:44
Bu röportaj 4773 kez okundu

 Dora ERCAN, “Sosyete Dansözü “ olarak başladığı yolculuğunu, oyunculuğunu, anneliğini, eşini ve içinde hiç dinmeyen fırtınayı Haber2e’ye anlattı.Merhaba,  
* Tüm Türkiye sizi, yaşanan o talihsiz olayla ilgili daha çok tanıdı ve konuştu. Biz bu olayın dısında, sadece sizi ve sanatınızı konuşalım istedik.  Kaç yaşında dansa başladınız? 

Merhaba. Evet maalesef tüm Türkiye beni çok üzücü Türkiye’yi derinden sarsan bir olayla tanıdı ,ama ben yaklaşık 20 yıldır sanat camiasındayım. Uzun yıllar dans ederek hayatımı idame ettirdim.

"SOSYETE DANSÖZÜ OLARAK TANINDIM."İlk  olarak “Sosyete Dansözü” olarak tanındım.  Gece hayatının çok başarılı işletmecilerinden İzzet Çapan’ın ağabeyi sevgili Celal Çapan’ın işlettiği “ Sosyete Meyhanesi“ olarak adlandırılan mekanda sahne almaya başladım. Oraya hep sosyetik  isimler geliyordu ve özel kutlama günlerinde özel geceleri için benim dans etmemi tercih ediyorlardı. Böylece medyatik oldum.
"MUHTEŞEM YÜZYIL ve BİRÇOK DİZİDE ROL ALDIM."Bir dönem en çok tv programına çıkan ve dizilerde oynayan oryantalim. Başrolleri üstlendiğim tv filmlerim var. 
Uzun zaman haftaiçi hergün “ Dorahits “ adlı müzik eğlence programını hazırladım ve sundum. 
"Avrupa Yakası", "Muhteşem Yüzyıl", "Ezel" ,"Aşktan Kaçılmaz ","Çocuklar Duymasın","Arka Sokakar" ...  gibi bir çok dizidede rol aldım. 
* Bundan sonrası için mesleğinize dair planlarınız nelerdir? 

Sunuculuk ve oyunculuk tarzında işler yapmak istiyorum. 
Ben artık tipik bir ev kadınıyım. Dansı sadece spor amaçlı yapıyorum. Bunun dışında haftanın 5 günü pilates yapıyorum,fırsat buldukça yürüyorum hareketsiz kalmamaya çalışıyorum çünkü yemek yemeyi çok seviyorum ve asla diyet yapamam  yani...

"OĞLUMUN MÜRVETİNİ GÖRMEK HAKKIMDI"ileriye dönük planlarımın arasında önce bu yaşta babanne olmak var . Teyzemin vefatından 1 hafta sonra oğlum evlendi. Oğlumun düğününü ben yapmadım. Çok  tepki aldım. Sadece davetli olarak gittim, çünkü; o benim evladım mürvetini görmek benim hakkımdı.
* İkinci kez anne olmayı düşünüyor musunuz ? 

Tabi eşim de ben de istiyoruz.

"EŞİM BENİM HERŞEYİM"* Gelelim meslek aşkından eşinizle olan aşkınıza :) Çok klasik olacak nasıl başladı ? 
Hayat bana 38 yaşımda güldü, karşıma değerli eşim Ahmet Altınbaşağı çıkardı. Aslında biz onunla 7 yıldır sosyal medyadan tanışıyorduk. Görüşüp flört ettikten kısa bir süre sonra evlendik. O benim herşeyim ,Allah başımdan eksik etmesin onu Eşim 41 yaşında ve yapımcı-yönetmen ve herşeyden önce muhteşem bir insan bana her anlamda destek.

"ZAMAN ZAMAN AĞLAMA NÖBETLERİ YAŞIYORUM."* Kendinizi nasıl hissediyorsunuz, ruhen bedenen toparlanabildiniz mi ? 

Zaman zaman ağlama krizlerim oluyor çok zor bir dönemden geçiyorum ,ama eşim bir çocuk kadar hassasiyet gösteriyor.
En acısı da her  yıl 27 Ağustos günü ölene kadar duygu fırtınası yaşayacağım. Hem oğlumun doğum günü hem teyzemin öldüğü gün olarak hayatıma damga vurdu. 

"CD’LERİ DAYIM EMNİYETE VERMİŞ"
* Dayınız Sümer Bayer’le aranızdaki buzlar eridi mi ?
Dayımla hala barışmış değilim.
* Dayınız Sümer Bayer’in sadece Seyhan Soylu’ya söylediği ve birçok ünlü ismin cinsel içerikli görüntülerinin yer aldğı iddia edilen cd’ler ne oldu ? 
Ondan hiç haberim yok. Dayımla görüşmüyorum ama annemlere “ CD’leri emniyete verdim.” demiş.
Teşekkürler.
Ben teşekkür ederim . 

Yorum Yaz

@name x

Toplam Yorum Sayısı 3

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

kilit 2 yıl önce yorumlandı

kilit her şey onda ama anlatmadı anlatmaz da umarız vicdanı rahattır yazık oldu Vatan a çok yazık çoooook

Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Nazlı 2 yıl önce yorumlandı

o geceyi anlatsaydı niye alakasız konusmus baska seylere odaklanılmış imaj tazeleme olmus

Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

şantaj var galiba 2 yıl önce yorumlandı

Bana şantaj sonucu yaşanan bir cinayet ve intihar gibi geliyor. aşk yok başka şeyler var yakınları gizliyır samimi değil

Kişi beğendi.