Tarkan, Şehrazat'ın teklifini reddetti

Tarkan, Şehrazat'ın teklifini reddetti

12 Mart 2019 Salı 09:03
Bu haber 1147 kez okundu

Şehrazat, bir 'tribute' albüm hazırlığında olduğunu açıkladı. Ünlü söz yazarı ve besteci, albümde yer alması için Tarkan'a da teklif götürdüğünü ancak...


Tarkan, Şehrazat'ın teklifini reddetti
banner26
 Şehrazat, bir 'tribute' albüm çıkaracağını açıkladı. 'Plak ve Ben' dergisine konuşan ünlü söz yazarı ve besteci, sevilen şarkılarını pop dünyasının ünlü isimlerinin seslendireceğini söyledi.
 
Albümde Sezen AksuAjda Pekkan, Nazan Öncel, Nilüfer, Gülşen, Yıldız Tilbe,Mustafa Sandal, Edis ve Hayko Cepkin yer alacak.
Sanatçı dostlarını telefonla arayıp ''Albümüme misafir olur musun?'' diyerek çağırdığını belirten Şehrazat, ''Orası da bir ev, oraya misafir olmak isteyenlerin başımın üstünde yeri var. Birçok arkadaşımla görüştüm, sağ olsunlar hepsi çok nazik davrandılar. Hemen hemen herkes albümde var'' dedi.
 
'KARARINA SAYGI GÖSTERİRİM'
 
Albümde ''Neden Tarkan yok?'' sorusuna ise Şehrazat ''Maalesef Tarkan yok. Aradım, kararına saygı gösteririm'' diye yanıt verdi.
 
AJDA PEKKAN İLE NASIL BARIŞTI?
 
2010 yılında ''Nefes aldığım süre içerisinde Ajda Pekkan ile çalışmam'' diyen Şehrazat, ünlü sanatçıyla nasıl barıştığının detaylarını da anlattı:
 
''10 sene geçti o kızgınlığımızın üstünden. Ajda kıymetlimdir. 53 yıldır hayatımda. Onun değeri, kıymeti harbiyesi başkadır. Bu yola Ajda ile 'Yaz Yaz' şarkısı ile çıktım. Anne evlat arasında bile bu tarz olaylar oluyor. İki kardeş arasında hayli hayli olur. Sevgim, saygım sonsuzdur.'' (Hürriyet)

Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x