‘Komedinin kralı’

‘Komedinin kralı’

12 Mart 2019 Salı 15:14
Bu haber 1250 kez okundu

Komedi rekabetine Defne Samyeli de giriş yaptı. Geçen gün Cem Yılmaz’ın Londra’daki gösterisini izleyen Samyeli, sevgilisi için ‘Komedinin kralı’ diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi


‘Komedinin kralı’
banner26
 Yeni gösterisi 'Diamond Elite Platinum Plus'a geçen gün Londra'da start veren Cem Yılmaz'a sevgilisi Defne Samyeli'den tam destek!
 
'KOMEDİNİN KRALI'
 
Gösterinin prömiyerini en önden izleyen Defne Samyeli "Helal olsun. Başka söze, yoruma hiç gerek yok. Komedinin kralı" diyerek sosyal medyada Cem Yılmaz'a övgüler yağdırdı.
 
Defne Samyeli'nin bu hamlesi üzerine gözler Şahan Gökbakar'a çevrildi. Öyle ki 'Recep İvedik' serisiyle izleyenleri gülmekten kırıp geçiren Şahan Gökbakar, geçen yılInstagram profiline 'King of comedy' yazıp krallığını ilan etmişti.
 
 
Şahan Gökbakar, 7 milyon 437 bin 50 kişiyi kahkahaya boğan 'Recep İvedik 5' ile 'Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi' unvanını elinde bulunduruyor. Şahan Gökbakar, görücüye çıkarmaya hazırlandığı 'Recep İvedik 6' filmiyle de bu rekorunu geçmeyi planlıyor.
 
 
Defne Samyeli'nin aşkını 'Komedinin kralı' ilan etmesi, geçen aya kadar küs olan Cem Yılmaz'la Şahan Gökbakar'ın arasını bozup bozmayacağı merak konusu.
 
 
Ezeli rakipler Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar, geçen ay barışmıştı. (Takvim)

Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x