İlyas Yalçıntaş, Rus güzelle klip çekti!

İlyas Yalçıntaş, Rus güzelle klip çekti!

19 Mayıs 2017 Cuma 11:36
Bu haber 962 kez okundu

İlyas Yalçıntaş, 'Gel Be Gökyüzüm' isimli yeni parçasının klip çekimi için Rus güzel Alisa Bachurina ile kamera karşısına geçti.


İlyas Yalçıntaş, Rus güzelle klip çekti!
banner26
'Gel Be Gökyüzüm' şarkısına çok güvendiğini belirten Yalçıntaş, "Yaza damga vuracak bomba gibi bir şarkı. Sevenlerimin beklediğine değecek" şeklinde konuştu.'Gel Be Gökyüzüm' şarkısına çok güvendiğini belirten Yalçıntaş, "Yaza damga vuracak bomba gibi bir şarkı. Sevenlerimin beklediğine değecek" şeklinde konuştu.arı'nda gerçekleşen 'Gel Be Gökyüzüm' klibi çekimlerinde senaryo gereği Otomobil yakan İlyas Yalçıntaş, klipte 18 yaşındaki Rus manken Alisa Bachurina ile kamera karşısına geçti.Ümraniye Film Stüdyoları'nda gerçekleşen 'Gel Be Gökyüzüm' klibi çekimlerinde senaryo gereği Otomobil yakan İlyas Yalçıntaş, klipte 18 yaşındaki Rus manken Alisa Bachurina ile kamera karşısına geçti. edilen İlyas Yalçıntaş, moral bozukluğunu yine müzikle atmaya çalışıyor. Sevenlerine yeni klibiyle sürpriz yapacak olan genç şarkıcı, 'Gel Be Gökyüzüm' isimli yeni parçasının klip çekimi için kamera karşısına geçti.
Söz ve bestesi İlyas Yalçıntaş imzası taşıyan şarkının düzenlemesi Mahmut Orhan'a ait. Klibin yönetmenliğini, Yalçıntaş'ın diğer kliplerinde olduğu gibi HASAN Kuyucu üstlendi.Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x