Halit Ergenç'in yeni imajı şaşırttı

Halit Ergenç'in yeni imajı şaşırttı

12 Mart 2019 Salı 09:00
Bu haber 921 kez okundu

Oyuncu Halit Ergenç, önceki gün Zorlu Center'da görüntülendi. İki ayrı kitabevine uğradıktan sonra çıkışa yönelen oyuncu, karşılaştığı habercilerle ayaküstü sohbet etti.


Halit Ergenç'in yeni imajı şaşırttı
banner26
 Halit Ergenç, Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağı yeni filmi 'İlk Adım 1919'la ilgili sorulara şu yanıtı verdi: ''Henüz filmin çekimlerine başlamadık. Başrolü kiminle paylaşacağım hakkında da henüz bir bilgim yok. İlerleyen zamanlarda her şey netleşir, o zaman tekrar konuşuruz.''
Halit Ergenç, uzun bir süre sonra sakalsız haliyle görüntülendi.
 
EN BÜYÜK BÜTÇELİ ATATÜRK FİLMİ
 
TAFF Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği film, Milli Mücadele'nin 100'üncü yıl dönümünde, toprakları işgal altında olan bir milletin son umudunu taşıyan BandırmaVapuru'ndaki Mustafa Kemal Atatürk ve yakın silah arkadaşlarının kader yolculuğunu konu alıyor.
 
Filmde Mustafa Kemal Atatürk rolünü Halit Ergenç canlandıracak. 'İlk Adım 1919' şimdiye dek yapılmış en büyük bütçeli Atatürk filmi olacak.
 
 
HALİT ERGENÇ'İN ROL ALDIĞI DİZİLER
 
1996'da Kara Melek dizisinde ilk kez başrol oyuncusu olarak yer aldı. 2002'de Zerda dizisinde Devran rolüyle ilk çıkışını yaptı. 2004'te Aliye'deki Sinan Karahan rolüyle hafızalardaki yerini tazeledi. Asıl şöhrete kavuşacağı teklif ise 2 yıl sonra gelecekti.
 
2006'da Binbir Gece'de Bergüzar Korel ile birlikte başrolde yer aldı. Dizi adeta izlenme rekorları kırdı. Ardından Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman rolü ve son olarak 2016 yılında başlayan Vatanım Sensin dizindeki Cevdet rolüyle gönüllerde taht kurdu.

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x