Asena bu sefer 50 bin TL istedi

Asena bu sefer 50 bin TL istedi

17 Şubat 2017 Cuma 10:59
Bu haber 1039 kez okundu

Asena Atalay'dan Caner Erkin'e dava üstüne dava. Oğlunun masraflarının aylık 10 bin değil 50 bin TL olduğunu iddia eden Atalay, yıllık 600 bin TL tedbir nafakası istedi


Asena bu sefer 50 bin TL istedi
banner26
 Daha önce iki kere icra takibi başlatan ve son olarak Caner Erkin’in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle malların paylaşımı için dava açan Asena Atalay'ın yeni bir talepte bulunduğu ortaya çıktı.

Beşiktaşlı milli futbolcu Caner Erkin’in 2 Ocak’ta oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesinin ardından eski eşine dava üstüne dava açan eski eşi Asena Atalay, bu kez velayeti üstünde olan oğlu Çınar için aylığı 50 bin liradan yıllık 600 bin TL tedbir nafakası bağlanması için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.Oğlu ile oturduğu evin kirasının 15 bin lira, aidat giderinin 3 bin 800 lira olduğunu ve dairenin sözleşmesinin Caner Erkin’in üzerine olduğunu belirten Atalay, Erkin’in geçen yılın aidat bedelini ve bu senenin kira ödemelerini yapmadığını iddia etti.

Asena Atalay oğlunun barınma giderleri, sağlık giderleri, özel okul, spor ve müzik eğitimi, gıda masrafı, ulaşım giderleri, bakıcı parası, özel yabancı dil eğitmen, dershane, yurtdışı okul, özel eğitmen, tatil masrafları için aylık 50 bin TL iştirak nafakası istedi.

Özel anaokulunda eğitim gören oğlunun yıllık eğitim masrafının yemek ve servis dahil 35 bin TL olduğunu belirten Atalay, seneye ilkokula başlayacağı için bu bedelin 2 katına çıkacağını belirtti. (Posta)

Yorum Yaz

@name x