‘İzle-yorum 3, Kedilerin Canı Sıkılmaz’’ yayımlandı

‘İzle-yorum 3, Kedilerin Canı Sıkılmaz’’ yayımlandı

04 Şubat 2019 Pazartesi 13:03
Bu haber 1924 kez okundu

‘’İZLE-YORUM’’ üçlemesinin sonuncusu ‘’İzle-yorum 3, Kedilerin Canı Sıkılmaz’’ yayımlandı.


‘İzle-yorum 3, Kedilerin Canı Sıkılmaz’’ yayımlandı
banner26
 

Yazarımız Cenk Sabah Tuzcu’nun, beş senelik bir çalışma ile kaleme aldığı, Deneme türündeki kitaplarının ilki ‘’İzle-yorum 1, Arnavutköy’den Datça’ya ’’ 2016; ikincisi ‘’İzle-yorum 2, Bankacılıktan Balıkçılığa’’ ise 2017 yılında okurları ile buluşmuştu.

Büyük beğeni kazanan kitapları, ‘’İzle-yorum 1’’ üçüncü ; ‘’İzle-yorum 2’’ ise ikinci baskılarına kısa sürede ulaşmışlardı. Tuzcu, İzle-yorum kitaplarını ‘’Trilogy’’ olarak planladığını ve bunu tamamlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

 


‘’İzle-yorum 3, Kedilerin Canı Sıkılmaz’’ önceki kitapları gibi Cinius Yayınları tarafından yayımlanmıştır. Ocak 2019’da okurları ile buluşan Deneme kitabına, yerli ve uluslararası tüm internet kitapçılarından ayrıca birçok kitapevlerinden ulaşılabilmektedir. Yeni bir kitap projesi üzerinde çalıştığını ve eserini 2020 yılı başlarında okuyucuları ile buluşturmayı planladığını ifade eden yazarımız, şimdilik sadece farklı bir edebiyat dalı ve içerik kullanacağını söylemekle yetinmektedir.

C.Sabah Tuzcu, üçüncü kitabını yayına hazırlama sürecinde ara verdiği, özlenen köşe yazılarına, 9 Şubat Cuma günü gazetemizde tekrar başlayacaktır. Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x