Atatürk’ün ‘sesi’ oldu

Atatürk’ün ‘sesi’ oldu

11 Ocak 2019 Cuma 11:39
Bu haber 1000 kez okundu

28 Aralık’ta vizyona giren ‘Börü’ filminde yer alan Atatürk sahnesinde, Ulu Önder’i seslendiren ismin usta oyuncu Tamer Karadağlı olduğu ortaya çıktı. Sahnenin sosyal medyada paylaşılmasının ardından usta oyuncuya tebrik mesajları yağdı.


Atatürk’ün ‘sesi’ oldu
banner26
 Yönetmenliğini Can Emre ile Cem Özüduru’nun üstlendiği, 28 Aralık’ta beyazperdedeki yerini alan “Börü” filmindeki Atatürk sahnesi izleyenlere duygulu anlar yaşattı. Bu özel sahnede Atatürk’ü seslendiren kişinin Tamer Karadağlıolduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün filmin yapımcısı ve senaristi Alper Çağlar’ın sosyal medya hesabından o sahneyi paylaşmasının ardından sinemaseverler şaşkınlık yaşadı.


Sosyal medyada kısa sürede paylaşım rekoru kıran sahnenin ardından mesaj yağmuruna tutulan Tamer Karadağlı “Şimdiye kadar yüzlerce karakteri seslendirdim ama bu seslendirdiğim en özel sahnelerden biriydi. Çok heyecanlandım ve en az izleyenler kadar duygulandım. Ayrıca sesimin tanınmamış olması da bu özel sahneye yakışan bir iş yaptığımı gösterdi ve beni çok mutlu etti. Yapılan tüm güzel yorumlara teşekkür ediyorum” dedi.


Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x