"KENDi COSMETİCS KİOSK MODELİMİZ İLK KEZ 'BAYİM OLUR MUSUN FUARI'NDA SERGİLENDİ"

"KENDi COSMETİCS KİOSK MODELİMİZ İLK KEZ 'BAYİM OLUR MUSUN FUARI'NDA SERGİLENDİ"

"KENDi COSMETİCS KİOSK MODELİMİZ İLK KEZ 'BAYİM OLUR MUSUN FUARI'NDA SERGİLENDİ"

Nilsu Duru

09 Aralık 2016, 12:16
Bu röportaj 830 kez okundu

 Pop Müziği'nin sevilen ismi 'KENDİ 'yle yeni albümünü ve kozmetik sektörüne yaptığı başarılı girişimi 'Kendi Cosmetics ' markasını konuştuk. Bu özel ve keyifli röportajımız sizlerle... 


 "KİM KİME DUM DUMA ALBÜMÜMDE TÜRK MÜZİK TARİHİNİN BAŞARILI İSİMLERİYLE ÇALIŞTIK" 


* Merhaba,  yeni albümünüz " Kim Kime Dum Duma " büyük bir beğeni topladı. Albümde kimlerle çalıştınız ? 
 
Merhaba,Kim Kime Dum Duma Albümümde Cem İyibardakçı, Burak Buluç, Cem Özsancak, Emre Aşkın gibi genç jenerasyonun güçlü muzisyenleri ile Türk müzik tarihinin başarılı isimlerinden Seda Akay, Onur, Alper Narman, Erhan Bayrak ve Garo Mafyan albümüme hayat verdiler. Albüm Kendi Müzik etiketiyle piyasaya sürüldü.
 

*Müzikle tanışmanız nasıl oldu? 

4 yaşında ailem dansa meraklı olduğumu düşünüyor ve dans eğitimi almaya başlıyorum, sahne duruşum, ritim duygum dansın etkisiyle gelişmiş olabilir.Ardından ilkokul korosu ile başlayan müzik hayatım var. 13 yaşımda Okan Duman’dan bateri dersleri almaya başladım ve Pera Güzel Sanatlar Piyano Bölümü okudum.


* Yakın zamanda sahne alacağınız yerler, konserler projeler neler? 
 
Takipçilerim yakın zamanda gerçekleşecek tüm konser ve etkinliklerimin tarihlerini sosyal medya sayfalarımdan takip edebilirler. Kendiland’den yola çıkacak projelerden ilki, Kendi Cosmetics’in ilk AVM şubesinin açılışı olacak.
 

"MARKAMIZIN KİOSK MODELİ İLK KEZ ' BAYİM OLUR MUSUN FUARIYLA 'ŞUBELEŞTi"


* " Kendi Cosmetics " markanızla "Bayim Olur Musun Fuarı" na renk kattınız. Markanız ve fuarla ilgili görüşleriniz nelerdir? 

Ülkemizde her geçen gün hızla büyüyen kozmetik sektörüne yeni ve farklı bir bakış açısı getirdiğimiz iş modelimizin, bilhassa “Parfüm Bar” konsepti, fuarda çok büyük bir ilgi gördü. 

Kendi Cosmetics Franchaise iş modelimizi Temmuz 2016 tarihinden itibaren projelendirmeye başladık. Modelimizi farklılaştırmak ve karlılığını yüksek seviyelerde tutabilmemizi sağlayacak projeleri hayata geçirerek, bugünlere kadar geldik. Kiosk modelimizi ve ürün çeşitliliğimizi de ilk kez " Bayim Olur Musun Fuarı"nda  sergiledik ve sonrası şubeleşme sürecine başladık. Yeni yılın ilk ayında Kendi Cosmetics ilk avm içi Kioskunu açacak. Marka olarak ilk hedefimiz 5 bayimizi yılın ilk yarısında açmak ve hemen akabinde gelen Bayilik tekliflerini gözden geçirerek markamızın stratejisine uyacak bayilik taleplerini değerlendirmek. 2017 Yılında hedefimiz 50 Bayiye ulaşmak.
 
 * Kendi Cosmetics bayisi olmanın şartları nelerdir? Bayi adayınız nasıl bir süreçten geçiyor?
 
Bizim franchise iş modelimize yatırım yapacak girişimciler, kozmetik sektörünü seven ve ilgilenen bireyler olmalı. Markaya hayat verecek,markanın sürecine yön verecek kisiler olmalı.Kozmetik sektorunun altın cagini yasadigi gunumuzde yuksek karlilik ve verimlilikten payını alması doğru AVM ve AVM noktasinin konumlanması ile orantılı olduğundan şube açılacak bölgenin Kendi Cosmetics tarafından onaylanması önemli.2017 yılının ilk 10 Bayisinden 1 Yıl sure ile %3 Loyalty Bedelini almayacağız.


"35 FARKLI ESANSLA KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN ÜRET." 


*Parfüm Bar Konseptiniz neleri kapsıyor ?

Bu konseptimiz kendi parfümünü kendin seçip oluştur şeklinde son derece ilgi gören bir konsept. Parfüm Bar Kioskumuzda parfümler, duş jelleri, maskeler, vücut losyonları, oda kokuları, makyaj fırçaları ve makyaj çantaları ve daha fazlası kozmetik severlere sunuluyor.  

Çok teşekkürler. 
Ben teşekkür ederim.
Nilsu DURU
Twitter: nilsu_duru

Yorum Yaz

@name x