İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 8

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

Hilton ParkSA İstanbul'da Boğaz'a karşı iftar

Hilton ParkSA İstanbul, konuklarını otelin en üst katında, Cloud 7 Restoran'da ağırlayacak. Misafirler, açık havada, muhteşem Boğaz manzarasına karşı iftar açacak.

Özenle hazırlanmış iftar menüsünden önce geleneksel iftariyelikler, zeytinyağlılar ve çeşit çeşit mezeler sunulup, ardından masaya çorba, ara sıcaklar ve ana yemek gelecek.

Tatlı, meşrubat ve çay-kahve ikramıyla iftar sofrası tamamlanacak. İçeceklerin dahil olduğu özel menünün fiyatı 125 TL olurken, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanacak.

0 - 6 yaş arası çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar ise yüzde 50 indirimli yaralanabilecek.
2015-06-17 13:54:00

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları Hilton ParkSA İstanbul'da Boğaz'a karşı iftar Hilton ParkSA İstanbul, konuklarını otelin en üst katında, Cloud 7 Restoran'da ağırlayacak. Misafirler, açık havada, muhteşem Boğaz manzarasına karşı iftar açacak. Özenle hazırlanmış iftar menüsünden önce geleneksel iftariyelikler, zeytinyağlılar ve çeşit çeşit mezeler sunulup, ardından masaya çorba, ara sıcaklar ve ana yemek gelecek. Tatlı, meşrubat ve çay-kahve ikramıyla iftar sofrası tamamlanacak. İçeceklerin dahil olduğu özel menünün fiyatı 125 TL olurken, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanacak. 0 - 6 yaş arası çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar ise yüzde 50 indirimli yaralanabilecek.

Bu galeri 11794 kez izlendi