İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 7

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

Hilton İstanbul Bosphorus'da Osmanlı-Türk mutfağından Lübnan lezzetlerine

Hilton İstanbul Bosphorus da özel bir atmosferde iftar açmak isteyenlere iki farklı mekan seçeneği sunacak.

Boğaz manzarasıyla Bosphorus Terrace Restoran'ı tercih edenler, fasıl müziği eşliğinde Osmanlı ve Türk mutfaklarının seçkin örneklerini tadabilecek.

Bosphorus Terrace'da açık büfe iftar menüsü fiyatı, alkolsüz içecekler, çay ve kahve dahil 135 TL olarak belirlendi.

İftarda biraz daha uzaklara gitmek isteyenler için doğru adres Lübnan mutfağından seçkin lezzetler sunan Al Bushra. Konuklar, Al Bushra'nın bahçesinde, şeflerin ramazan için özel olarak hazırladıkları menülerin tadını çıkarabilecek.

İçeceklerin dahil olduğu özel iftar menüsünün kişi başı fiyatı 135 TL. 10 kişilik ve daha kalabalık gruplar yüzde 10 indirimden yararlanabilecek. 0 - 6 yaş arası çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar için yüzde 50 indirimli olacak.

Ramazan boyunca Al Bushra ve Bosphorus Terrace Restoran'da alakart servis de devam edecek. İftar için gelen misafirlere otoparkın ücretsiz olduğu Hilton İstanbul Bosphorus, otelde konaklayanlar dilediklerinde kahvaltı yerine sahur menüsü sipariş edebilecek.
2015-06-17 13:54:00

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları Hilton İstanbul Bosphorus'da Osmanlı-Türk mutfağından Lübnan lezzetlerine Hilton İstanbul Bosphorus da özel bir atmosferde iftar açmak isteyenlere iki farklı mekan seçeneği sunacak. Boğaz manzarasıyla Bosphorus Terrace Restoran'ı tercih edenler, fasıl müziği eşliğinde Osmanlı ve Türk mutfaklarının seçkin örneklerini tadabilecek. Bosphorus Terrace'da açık büfe iftar menüsü fiyatı, alkolsüz içecekler, çay ve kahve dahil 135 TL olarak belirlendi. İftarda biraz daha uzaklara gitmek isteyenler için doğru adres Lübnan mutfağından seçkin lezzetler sunan Al Bushra. Konuklar, Al Bushra'nın bahçesinde, şeflerin ramazan için özel olarak hazırladıkları menülerin tadını çıkarabilecek. İçeceklerin dahil olduğu özel iftar menüsünün kişi başı fiyatı 135 TL. 10 kişilik ve daha kalabalık gruplar yüzde 10 indirimden yararlanabilecek. 0 - 6 yaş arası çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar için yüzde 50 indirimli olacak. Ramazan boyunca Al Bushra ve Bosphorus Terrace Restoran'da alakart servis de devam edecek. İftar için gelen misafirlere otoparkın ücretsiz olduğu Hilton İstanbul Bosphorus, otelde konaklayanlar dilediklerinde kahvaltı yerine sahur menüsü sipariş edebilecek.

Bu galeri 11716 kez izlendi