İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 6

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

Swissotel'de geleneksel ramazan lezzetleri

Swissotel The Bosphorus, 

İstanbul'un geçmiş ramazanlarını, Türk mutfağının seçkin lezzetlerini, fasıl müziği ve eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde yeniden yaşatacak.

Swissotel The Bosphorus, “11 ayın sultanı ramazan”ı kendine özgü eğlenceleri ve Cafe Swiss Restoran'da açık büfe iftar yemekleri ile karşılayacak.

Geleneksel iftariyeliklerle başlayacak olan açık büfe ramazan menüsünde, salatalar, zeytinyağlılar, Türk mezeleri, yöresel yemekler, peynirler, ekmek ve pide çeşitleri, lahmacun, sıcak-soğuk et ve balık alternatifleri, kebap çeşitleri yer alacak.

Cafe Swiss Restoran'da kişi başı set menünün fiyatı KDV dahil 135 TL olarak açıklandı.
2015-06-17 13:54:00

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları Swissotel'de geleneksel ramazan lezzetleri Swissotel The Bosphorus, İstanbul'un geçmiş ramazanlarını, Türk mutfağının seçkin lezzetlerini, fasıl müziği ve eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde yeniden yaşatacak. Swissotel The Bosphorus, “11 ayın sultanı ramazan”ı kendine özgü eğlenceleri ve Cafe Swiss Restoran'da açık büfe iftar yemekleri ile karşılayacak. Geleneksel iftariyeliklerle başlayacak olan açık büfe ramazan menüsünde, salatalar, zeytinyağlılar, Türk mezeleri, yöresel yemekler, peynirler, ekmek ve pide çeşitleri, lahmacun, sıcak-soğuk et ve balık alternatifleri, kebap çeşitleri yer alacak. Cafe Swiss Restoran'da kişi başı set menünün fiyatı KDV dahil 135 TL olarak açıklandı.

Bu galeri 11793 kez izlendi