İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 5

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

Conrad İstanbul 

Bosphorus'da özel lezzetler

Conrad İstanbul Bosphorus'un yeni mekanı 

Manzara Restoran, ramazanı özel set menü ile karşılıyor.

Tarihi yarımada manzarasına sahip restoranda misafirleri, zeytinyağlılardan yöresel lezzetlere, geleneksel iftariyeliklerden çeşit çeşit tatlılara lezzetler bekliyor.

Ramazan set menüsünün, içecekler dahil 150 TL olduğu Manzara Restoran'a iftara gelen misafirler otoparktan ücretsiz yararlanırken, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanacak.

6 yaşına kadar çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6 - 12 yaş arası çocuklar için ise yüzde 50 indirimli olacak.
2015-06-17 13:54:00

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları Conrad İstanbul Bosphorus'da özel lezzetler Conrad İstanbul Bosphorus'un yeni mekanı Manzara Restoran, ramazanı özel set menü ile karşılıyor. Tarihi yarımada manzarasına sahip restoranda misafirleri, zeytinyağlılardan yöresel lezzetlere, geleneksel iftariyeliklerden çeşit çeşit tatlılara lezzetler bekliyor. Ramazan set menüsünün, içecekler dahil 150 TL olduğu Manzara Restoran'a iftara gelen misafirler otoparktan ücretsiz yararlanırken, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanacak. 6 yaşına kadar çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6 - 12 yaş arası çocuklar için ise yüzde 50 indirimli olacak.

Bu galeri 11982 kez izlendi