İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 4

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

Intercontinental 

İstanbul'da Osmanlı Saray ve Türk mutfağı lezzetleri

Intercontinental İstanbul, ramazan ayında misafirlerini açık havada geleneksel ramazan tatlarının en güzel örnekleriyle ağırlayacak.

Otelde hizmet veren “Acadèmie Internationale de la Gastronomie” ödüllü Safran Restoran'da ramazan ayı boyunca şerbet çeşitlerinden, zeytinyağlılara, leziz çorba alternatiflerinden, etli pazı dolmasına, tatlı alternatiflerine kadar Osmanlı Saray ve Türk mutfağından zengin seçeneklere sahip menüsü misafirlerini ağırlayacak.

Safran Restoran'da iftar yemeklerinin bedeli kişi başı KDV dahil 150 TL olacak.
2015-06-17 13:54:00

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları Intercontinental İstanbul'da Osmanlı Saray ve Türk mutfağı lezzetleri Intercontinental İstanbul, ramazan ayında misafirlerini açık havada geleneksel ramazan tatlarının en güzel örnekleriyle ağırlayacak. Otelde hizmet veren “Acadèmie Internationale de la Gastronomie” ödüllü Safran Restoran'da ramazan ayı boyunca şerbet çeşitlerinden, zeytinyağlılara, leziz çorba alternatiflerinden, etli pazı dolmasına, tatlı alternatiflerine kadar Osmanlı Saray ve Türk mutfağından zengin seçeneklere sahip menüsü misafirlerini ağırlayacak. Safran Restoran'da iftar yemeklerinin bedeli kişi başı KDV dahil 150 TL olacak.

Bu galeri 12001 kez izlendi