İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 3

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları
Çırağan'da ramazana özel altı aşamalı menü

Çırağan Palace Kempinski Oteli, ramazan ayı boyunca, Tuğra ve Laledan Restoran'da, İstanbullulara, klasik Türk ve Osmanlı yemeklerinden farklı lezzetlerin bulunduğu ziyafetler sunacak.

Osmanlı mutfağı klasiklerini yeni yorumlarla sunan Tuğra Restoran ramazana özel altı aşamalı iftar menüsü veya seçenekli alakart menüsü ile iftar yemeklerini ziyafete çeviriyor.

Ramazan boyunca açık büfe tatlıların sunulacağı Tuğra Restoran'da çok özel iftar menüsü ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 250 TL olarak belirlendi.

Restoran ramazan boyunca 19.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Sarayın diğer restoranı olan Laledan, ramazan ayı için hazırlanan açık büfe iftar menüsüyle misafirlerini bekliyor.

Büfede geleneksel iftariyeliklerin yanı sıra çeşitli sıcak ve soğuk başlangıçlar, ana yemekler ve ramazana özel tatlılar sunulacak.

Dileyen misafirlerin alakart menüden sipariş verebileceği Laledan Restoran'da iftar menüsü ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 185 TL olacak.
2015-06-17 13:54:00

İstanbul'da 5 yıldızlı iftar fiyatları Çırağan'da ramazana özel altı aşamalı menü Çırağan Palace Kempinski Oteli, ramazan ayı boyunca, Tuğra ve Laledan Restoran'da, İstanbullulara, klasik Türk ve Osmanlı yemeklerinden farklı lezzetlerin bulunduğu ziyafetler sunacak. Osmanlı mutfağı klasiklerini yeni yorumlarla sunan Tuğra Restoran ramazana özel altı aşamalı iftar menüsü veya seçenekli alakart menüsü ile iftar yemeklerini ziyafete çeviriyor. Ramazan boyunca açık büfe tatlıların sunulacağı Tuğra Restoran'da çok özel iftar menüsü ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 250 TL olarak belirlendi. Restoran ramazan boyunca 19.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet verecek. Sarayın diğer restoranı olan Laledan, ramazan ayı için hazırlanan açık büfe iftar menüsüyle misafirlerini bekliyor. Büfede geleneksel iftariyeliklerin yanı sıra çeşitli sıcak ve soğuk başlangıçlar, ana yemekler ve ramazana özel tatlılar sunulacak. Dileyen misafirlerin alakart menüden sipariş verebileceği Laledan Restoran'da iftar menüsü ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 185 TL olacak.

Bu galeri 11719 kez izlendi