"HER TÜRK ASKER DOĞAR!!! KERİMCAN DURMAZ BUNU BİLMİYORSAN ÖĞRENMELİSİN!!!"

"HER TÜRK ASKER DOĞAR!!! KERİMCAN DURMAZ BUNU BİLMİYORSAN ÖĞRENMELİSİN!!!"

07 Aralık 2016, 11:25
Bu makale 3502 kez okundu

 Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Hiçbir canlıya  fiziksel ya da ruhsal şiddet ve baskı uygulanmamalı. 

............


Olayın özeti şöyle: Samsun'a konser için giden  Kerimcan Durmaz'a saldıran 4 şüpheli bugün polise giderek teslim oldu. Şüpheliler, "Tek gözlü canavarlar bilsin, bu gençlik herşeyi biliyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bahçeli'ye sesleniyoruz. RTÜK bunları kaldırsın. Gençliğimizi i... yaptılar. Bunu herkes bilsin" dediler. 


Öte yandan polis merkezinin önünde şüphelileri bekleyen yaklaşık 20 kişi, "Böylelerini Samsun'a getirmesinler. Büyük memleketlere gitsinler. Karadeniz böylelerini kaldırmaz. Aslan kardeşlerim" diye bağırıp alkış tuttu.
Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

.............


Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırıyı da kınıyorum evet ama madalyonun öteki yüzünden bakmak lazım. 


Kimsenin cinsel tercihini kimliğini sorgulamak bize düşmez. Etrafa tehlike unsuru yaymadığı sürece tercihinde özgürdür. Amaaa sen Kerimcan Durmaz , sosyal medyanda videolar yayınlarken, bunca şehit varken hiç aynaya baktın mı ? 


" Ben askere gidersem suit oda isterim, o kadar kalabalığın içinde uyuyamam !!!" dediğin videoyu yayınlarken çekerken terörle mücadele eden binlerce vatan evladını düşündün mü hiç? Vicdanın rahat uyuyabildin mi bunca gençle asker ortamıyla alay ederken kötü örnek olduğunun farkına vardın mı? Bazen kendimizi göremeyebiliriz hadi sen farkında değilsin diyelim ki akıl tutulması yaşıyorsun ailen eşin dostun da mı seni uyarmıyor? Erkek kardeşimi terör bölgesine askere uğurlarken, 15 ay boyunca beklerken her terör saldırısında ailece yaşadığımız acıyı telası keşke evimizde görebilseydin. Vatani görevini yapan emniyet mensuplarımızın ve ailelerinin bekleyişi, o zorlu hayatları acilen sana anlatılmalı. Bugün o yatlarda suit odalarda keyif yapman için her gün binlerce genç şehit oluyor haberin var mı??? Askerde suit oda isterim açıklaman için acilen Türk halkından özür dilemen dileğimdir. Bu arada askerde suit oda yok ama vatanı için canını hiç düşünmeden feda edecek aslan gibi vatan evlatları var. Senin hiçbir zaman sahip olamayacağın parayla asla satın alınmayacak bayrak vatan sevgisi var. Özel hayatını nerde nasıl yaşarsan yaşa ama vatanımıza bayrağımıza dokunma alay konusu edip malzeme yapma!!! 

Suit oda nedir bilmem şerefli bir devlet memurunun çocuğuyum. Rüşvet almadan 30 yıl devlete hizmet verip şerefiyle emekli olmuş bir babanın evladıyım. Bizim hayatımızda yatlar suit odalar olmadı, ne olursa olsun devletimizi sevmek oldu. Bizim en büyük zenginliğimiz budur. 


Yorum Yaz

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Yasin 2 yıl önce yorumlandı

yazıklar olsun sana Kerimcan denen yaratık

Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Nilsu DURU@Şeyma ARSLAN 2 yıl önce yorumlandı

çok teşekkür ederim canımm:)

Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Şeyma ARSLAN 2 yıl önce yorumlandı

Ah canım ne güzel yazı yazmışsın!.. İçimizden geçeni içimizden geldiği gibi anlatmak bu işte..

Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

en buyuk zenginlik 2 yıl önce yorumlandı

vatan sevgisidir ne güzel anlatmıssınız

Kişi beğendi.