Adana'da büyük yangın

Adana'da büyük yangın

26 Ocak 2017 Perşembe 14:59
Bu haber 1260 kez okundu

Adana'da Seyhan ilçesinde plastik eşya deposunda büyük bir yangın çıktı. Fabrika çalışanları da itfaiye ekiplerine yardım etti. Ekipler, yangının, yakın bulunan akaryakıt istasyonuna sıçramaması için yoğun çaba sarf ediyor.


Adana'da büyük yangın
banner26
YANGIN HIZLA BÜYÜDÜ
Seyhan ilçesindeki Şakirpaşa Mahallesi'ndeki plastik masa ve sandalye gibi eşya satışı yapan firmaya ait depoda elektrik kontağından yangın çıktı. Yangını fark eden fabrika işçileri durumu hemen itfaiyeye bildirdi. Haber verilen Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile depo çalışanlarının müdahale ettiği yangın hızla büyüdü.

Kentin birçok noktasından yangın nedeniyle oluşan dumanlar görüldü.

ÇALIŞANLAR KENDİNİ DIŞARI ATTI
Depoda çalışan personel ise yangını söndürmek için içeri girince dumandan etkilendi. Çalışanlar bir süre sonra depodan kendini dışarı attı. Bir çalışanın ise yangından eşyaları kurtarmaya çalıştığı görüldü. Bir çalışanın ise yangından eşyaları kurtarmaya çalıştığı görüldü. 

Adanada büyük yangın

YAKININDA AKARYAKIT İSTASYONU VAR

Olay yerinde çalışmalarını sürdüren itfaiye erleri merdivene çıkarak yangına havadan da müdahale etti. Deponun yakınındaki akaryakıt istasyonu ise polisi de alarma geçirdi. Yangının akaryakıt istasyonuna sıçrama tehlikesine karşılık depo ile akaryakıt istasyonu arasına iş makineleri getirildi.

KONTROL ALTINA ALINAMADI

Depodaki yangın nedeniyle D-400 karayolu Mersin-Adana istikameti trafiğe kapatıldı. 10 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın yaklaşık 1.5 saat geçmesine rağmen kontrol altına alınamadı. (AA-İHA)

Anahtar Kelimeler AdanaYangınFabrikaSeyhan

banner45

Yorum Yaz

@name x