Torunlar GYO, Hilton ile Franchise Anlaşması İmzaladı

Torunlar GYO, Hilton ile Franchise Anlaşması İmzaladı

02 Mayıs 2019 Perşembe 11:40
Bu haber 1391 kez okundu

Torunlar GYO Mall of İstanbul otel projesi için Hilton markası ile anlaştı. Franchise anlaşması modeliyle işletilecek otel 2020 yaz aylarında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.


Torunlar GYO, Hilton ile Franchise Anlaşması İmzaladı
banner26
 İmza töreninde konuşan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı  Aziz Torun; “Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından dünyada “Best of the Best” olarak tescillenen Mall of İstanbul’da, dünyanın en önemli otel markası Hilton ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Rezidanslarında 35 ayrı milletten yatırımcısı bulunan ve her yıl 2 milyonun üzerinde yabancı turist ağırlayan Mall of İstanbul, Hilton markası ile birlikte uluslararası cazibesini daha da artıracaktır” dedi. Torun; “Arsa hariç 71 milyon USD yatırım bedeli ile hayata geçirdiğimiz Hilton Mall of İstanbul, 2020 yılının ikinci yarısında konuklarını ağırlamaya başlayacak. 5 kıtada 260’ın üzerinde şehre uçuş imkânı sunan İstanbul Yeni Havalimanı’na en yakın 5 yıldızlı otellerden biri olarak hizmet verecek” dedi.

Önümüzdeki yıl hizmete girmesi planlanan Ataköy - İkitelli Metro hattı üzerinde yer alan Masko istasyonunun Mall of İstanbul projesi ile direkt bağlantısı olduğunu da hatırlatan Torun; “Metro sayesinde konuklarımız İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşma imkânına da sahip olacaklar” dedi. 
Törende Hilton adına konuşan Hilton MENA&T Bölgesi (Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye) İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Carlos Khneisser ise “Böyle harika bir projenin parçası olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Hilton Hotel ve Resorts markası olarak Hilton İstanbul Bosphorus’u açtığımızdan bugüne kadar 60 yılı aşkın süredir uluslararası seyahat pazarının öncülüğünü yapıyoruz. Hilton Mall of İstanbul ile şehrin gelişen ve yükselen bölgesinde de en üst standartları belirlemeye devam edeceğiz” dedi.

https://bayimolurmusun.com.tr/haberler/torunlar-gyo-hilton-ile-franchise-anlasmasi-imzaladi-1554

Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x