Perakende sektörüne teknolojik çözümler

Perakende sektörüne teknolojik çözümler

09 Mayıs 2019 Perşembe 10:46
Bu haber 44226 kez okundu

Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler “ ilkesiyle her ölçekte şirkete hizmet veren Sistem 9, perakende sektöründe iletişimin kurallarını değiştiriyor.


Perakende sektörüne teknolojik çözümler
banner26
 

Türkiye’de farklı sektörlerden 200’ü aşkın yerli ve küresel markaya hizmet veren şirket yönetimi, geliştirdikleri mağaza önü dijital poster çözümleriyle, perakendecilere mesajlarını hedeflenen kitle ve müşteri demografisine uygun hale getirip, stokları kontrol ederek satışlarını arttırma fırsatı sunuyor.

Sistem 9 Pazarlama Müdürü Harun R. Akol, “uzun vadede baskı, taşıma, güncelleme gibi maliyetlerden kurtulan mağaza sahipleri, dijital ekran yatırımlarının meyvesini kısa sürede topluyor. Dijital posterlerle içerikler zenginleştirilip, mesajlar hedeflenen kitle ve müşteri demografisine uygun sunulabiliyor. 

Stok yönetimiyle bütünleşen sistem, satışları arttırıp, kontrol işlemlerini kolaylaştırıyor” diyor. Dijital posterlerin mağaza sahiplerine içeriklerini anında değiştirip, mesajlarını günün farklı saatlerinde, farklı kitleye göre kişiselleştirme fırsatı sunduğuna dikkat çeken Akol, “Dijital posterleri, Türkiye’de ürettiğimiz S9Vision DS yazılımımızla, uzaktan ve tek merkezden yönetiyoruz. Böylece mağaza sahiplerini güncel içeriklerini ülke geneli veya dünyaya tek tuşla anında ulaştırabiliyor. Bu da maliyet tasarrufu sağladığı gibi içerik üzerindeki kontrolü kolaylaştırıyor. Ayrıca şirketin marka bilinirliği ve imajına da olumlu etkiler yapıyor ”dedi.
 


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x