Mesut Yılmaz kemoterapi tedavisi görüyor

Mesut Yılmaz kemoterapi tedavisi görüyor

11 Mart 2019 Pazartesi 11:53
Bu haber 901 kez okundu

Eski Başbakan Mesut Yılmaz akciğer kanseri nedeniyle kemoterapi tedavisi görmeye başladı. Yılmaz tedavisiyle ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından açıkladı.


Mesut Yılmaz kemoterapi tedavisi görüyor
banner26
 Eski  Başbakan Mesut Yılmaz (71), akciğer kanseri tespiti sonucu ameliyat geçirdi. Hastaneden taburcu olan Yılmaz, kemoterapi tedavisi görmeye başladı. Yılmaz tedavisiyle ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından açıkladı:
Sağlık durumumu merak eden arkadaşlarım, dostlarım ve sosyal medya aracılığıyla sayfayı mesaj yağmuruna tutan takipçilerim için bilgilendirme: Ocak ayında yaptırdığım rutin sağlık kontrolünde akciğerimde kanserli tümör tespit edilmesi nedeniyle 23 Ocak tarihinde İstanbul Florence Nightingale hastanesinde Prof. Dr. Alper Toker nezaretinde başarılı bir operasyon geçirdim. 
 
Halen Prof. Dr. Sualp Tansan nezaretinde önleyici kemoterapi tedavisi görüyorum. Grip salgını ve enfeksiyon sebebiyle görüşmelerime sınırlama getirdiler. Her şey normal seyrinde devam etmektedir. İlgilenen, yorum yapan ve arayan herkese teşekkür ediyorum. En derin saygı ve sevgilerimle.” 

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x