Kedi besleme tartışması savcılıkta bitti

Kedi besleme tartışması savcılıkta bitti

14 Eylül 2018 Cuma 10:06
Bu haber 902 kez okundu

Edirne’nin iki vali yardımcısı kedi besleme yüzünden tartışınca olay yargıya taşındı. Vali yardımcısı Levent Elmacıoğlu, aynı lojmanda kedi besleyen Mustafa Karslıoğlu’yla ‘koku oluyor’ diye tartıştı. Taraflar birbirine hakaret edince savcılığa gittiler


Kedi besleme tartışması savcılıkta bitti
banner26
 Edirne’de, aynı lojmanda oturan vali yardımcıları Şenol Levent Elmacıoğlu ile Mustafa Karslıoğlu, kedi besleme yüzünden tartıştı. Vali yardımcıları, birbirinden şikayetçi olurken, Edirne Valisi Günay Özdemir ise müfettiş isteyerek, idari soruşturma başlattı. 
Olay, temmuz ayında, Kaleiçi semtindeki valilik lojmanlarında meydana geldi. Edirne Vali Yardımcısı olarak görev yapan Şenol Levent Elmacıoğlu (52), lojmanda beslediği kedilerin kötü koku yaydığını belirterek, mevkidaşı Mustafa Karslıoğlu ile tartıştı. Karşılıklı sözlü hakaret ettikleri öne sürülen vali yardımcıları, birbirinden şikayetçi oldu. Olayla ilgili adli soruşturma başlatılırken, Elmacıoğlu ve Karslıoğlu’nun savcılıkta ifade verdiği öğrenildi.
Olayın duyulmasının ardından Edirne Valisi Günay Özdemir de müfettiş isteyerek, idari soruşturma başlattı. Temmuz ayında gelen müfettişin, vali yardımcılarının ve tanıkların ifadelerini aldığı belirtildi. Mahkemeye taşınana sözlü tartışmanın ardından Elmacıoğlu ve Karslıoğlu’nun Edirne’den gitmek için tayin istediği; ancak sadece Mustafa Karslıoğlu’nun Antalya’ya tayininin çıktığı öğrenildi.

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x