Fatih Terim'in babası vefat etti

Fatih Terim'in babası vefat etti

06 Şubat 2019 Çarşamba 12:07
Bu haber 1254 kez okundu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Adana'da hastanede tedavi gören babası Talat Terim, yaşamını yitirdi.


Fatih Terim'in babası vefat etti
banner26
 Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in babası Talat Terim 94 yaşında hayatını kaybetti. Talat Terim bir süredir Adana'da tedavi altında bulunuyordu.


Fatih Terim, geçtiğimiz cumartesi günü oynanan Alanyaspor maçının ardından Adana'ya giderek babasını ziyaret etmişti.

GALATASARAY KULÜBÜ DUYURDU

Galatasaray Kulübü de Talat Terim'in vefat haberinin ardından bir paylaşımda bulundu. Yapılan paylaşımda; "Teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim’in babası Talat Terim’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
 
Merhum Talat Terim’e Allah’tan rahmet, Sayın Hocamız Fatih Terim’e ve Terim Ailesi'nin tüm mensuplarına başsağlığı ve sabırlar dileriz." denildi.TFF'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
 
A Milli Futbol Takımımızda üç dönem görev yapan, eski Türkiye Futbol Direktörü ve Galatasaray Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim'in babası Talat Terim'in vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.
 
Merhum Talat Terim'e Allah'tan rahmet; Fatih Terim, ailesi, sevenleri ve Galatasaray camiasına başsağlığı ve sabır dileriz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ:
 
Galatasaray Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim’in babası Talat Terim'in vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.
 
Merhum Talat Terim’e Allah’tan rahmet, Sayın Fatih Terim başta olmak üzere değerli ailesine, yakınları ile sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ:
 
Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’in babası Talat Terim’in vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
 
Merhum Talat Terim’e Allah’tan rahmet, Fatih Terim’e, Terim Ailesi'ne ve Galatasaray camiasına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
 


Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x