Ahmet Mümtaz Taylan'dan taksicilere...

Ahmet Mümtaz Taylan'dan taksicilere...

13 Mart 2018 Salı 08:21
Bu haber 964 kez okundu

Hazır ayaklanmışken yol da öğrenin! Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan sosyal medya hesabından taksicilerle ilgili bir paylaşımda bulundu


Ahmet Mümtaz Taylan'dan taksicilere...
banner26
 İnternet üzerinden taksi hizmeti veren UBER'e dava açan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası, 200'e yakın üyesiyle İstanbul Adalet Sarayı önünde toplandı. Bu haberi gören oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan da Twitter hesabından taksicilerle ilgili bir paylaşımda bulundu.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası, UBER'e karşı açtığı dava öncesi İstanbul Adalet Sarayı önünde eylem yaptı. Ellerinde pankart ve bayraklarla adliye önünde bir araya gelen taksiciler UBER'in Türkiye'den çıkmasını istedi. 18 bin taksicinin bu işten ekmek kazandığını dile getiren taksiciler, son zamanlarda çıkan UBER'e yönelik saldırıların ise kendileri tarafından gerçekleşmediğini, bu işin bir algı operasyonu olduğunu ileri sürdü. Öte yandan eyleme destek vermek için çok sayıda taksi de adliye önüne geldi.

"BABADAN KALMA GÜZEL TAKSİCİ ABİLERİMİZ ALINMASIN"

Twitter hesabından bu haberi paylaşan oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan da paylaşımına şu notu düştü:

"Hazır ayaklanmışken araçları yıkayıp, sırta temiz bi gömlek geçirip, yol, iz öğrenebilirler mi acaba? Babadan kalma güzel taksici abilerimiz alınmasın tabii."


Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x