Adıyaman emniyetinden uyuşturucuya geçit yok operasyonu!

Adıyaman emniyetinden uyuşturucuya geçit yok operasyonu!

16 Ocak 2018 Salı 13:58
Bu haber 1530 kez okundu

ADIYAMAN'ın Gölbaşı ilçesinde, polis tarafından durdurularak aranan yolcu otobüsünde 10 kilo 523 gram sentetik uyuşturucu bonzai ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürü Metin Alper, "Biz uyuşturucu satıcılarının bellerini kırdık, kırmaya devam edeceğiz. Yeri gelirse kafalarını kıracağız" dedi.


Adıyaman emniyetinden uyuşturucuya geçit yok operasyonu!
banner26
 Bir ihbarı değerlendiren İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'dan Adıyaman'a gelen bir yolcu otobüsünü Gölbaşı ilçe girişinde oluşturulan kontrol noktasında durdurup arama yaptı. Narkotik köpeği 'Zeta'nın da katıldığı aramada otobüsteki valizlerden birinde 10 kilo 523 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi. Uyuşturucuya el konulurken valizin sahibi olduğu belirlenen yolcular M.Ç. ve S.K. gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Yapılan incelemede şüphelilerin sahte kimlik kullandığı ve M.Ç.'nin 17 ayrı suçtan arandığı, 35 yıl da kesinleşmiş hapis cezası olduğu bulunduğu, S.K.'nın ise 4 ayrı suçtan arandığı belirlendi.“ KAFALARINI KIRACAĞIZ!”


Operasyonu değerlendiren İl Emniyet Müdürü Metin Alper, uyuşturucuyla mücadeleye aralıksız devam edeceklerini belirterek, "Yakalanan bonzainin piyasa değeri yaklaşık 400 bin lira civarında. Adıyaman'da daha önceden böyle büyük miktarda bonzai yakalaması olmadı. Hatta çevre illerde baktığımızda bonzai anlamında yüklü miktarda bu şekilde bir yakalama olmamıştı. Bu anlamda bataklığın kurutulmasına yönelik bir çalışma olduğunu değerlendirebiliriz. Adıyaman ilimize uyuşturucunun girmesine müsaade etmemeye çalışıyoruz, çalışacağız. Biz uyuşturucu satıcılarının bellerini kırdık, kırmaya devam edeceğiz. Yeri gelirse kafalarını kıracağız" dedi.


Kaynak: Hürriyet

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Nilsu Duru 1 yıl önce yorumlandı

Fatih Bey merhaba .Röportajımızda her şeyi konuştuk ilginize teşekkür ederiz tekrarı olmayacak Saygılar

1 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Fatih Aladağ 1 yıl önce yorumlandı

Özel röportajınızı 1 yıl önce okuduk tekrarını rica ediyoruz Nilsu Duru’ya yaptığınız röportaj haftalarca konusulmuştu .

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Duygu Dağlıca 1 yıl önce yorumlandı

Ben hiç bu kadar güler yüzlü emniyet müdürü görmemiştim . Karizmatik, başarılı , evli mutlu çocuklu tabi :))) sevgi dolu emniyet mensuplarının artması dileğiyle. Saygılarımızla

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mustafa 1 yıl önce yorumlandı

Metin Alper çoook değerli bir batan evladıdır. Ömrünü vatana adamıs özel harekata hizmet vermiş çok saygıdeğer dürüst insan Sagol varol müdürümüz

1 Kişi beğendi.