Tek Balık Döner franchise sistemi ile yeni efsanevi lezzet olmak için kollarını sıvadı

Tek Balık Döner franchise sistemi ile yeni efsanevi lezzet olmak için kollarını sıvadı

18 Haziran 2019 Salı 11:38
Bu haber 1346 kez okundu

4 yıllık AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları sonucunda %100 kokusuz ve %7’lik erime firesiyle Dünya’nın en dayanıklı ve en lezzetli Balık Döneri; Tek Balık Döner!


Tek Balık Döner franchise sistemi ile yeni efsanevi lezzet olmak için kollarını sıvadı
banner26
 Her geçen gün artan Dünya nüfusunun yaşam koşullarında göz ardı edilemez unsuru olan sağlıklı beslenme, günümüz de ki kaybolmaz gündemini korurken, aynı zamanda yine insanlık kanser belasının hemen takipçisi olan en büyük ölüm nedeni obezite ile de savaşmaktadır. Obezitenin en büyük düşmanı olan fastfood tüketimine dur demek ve meydan okumak adına geliştirdiği balık döner, hem sağlıklı hem de lezzetli olmakla beraber yeni neslin efsanevi lezzeti olmak için ilk adımlarını attı.

TEK BALIK DÖNER FRANCHİSE SİSTEMİ İLE DÜNYA’YA YAYILIYOR

Tek Balık Döner Genel Müdürü Salih Bulut, ‘4 yıllık AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları sonucunda, hem balık severler için, hem de balık kokusundan hoşlanmadığından dolayı tercih etmeyenler için özel marinasyon sistemiyle kokunun %100 olarak tamamen yok edildiğini belirtti. ‘’Özel marinasyonu ile balığa yeni formunu kazandırırken Dünya’da BALIK DÖNER yemeyen kalmasın ilkesi ile franchise sistemi için çalışmalarımızı yaptık’’ dedi.
Yapılan tüm çalışmaların ve üretim alanlarının endüstri 4.0 teknojik altyapıları ile özel olarak üretildiğini ekleyen Bulut, ‘’ Henüz 3 ayımızı doldurmadan Türkiye başta olmak üzere Avrupa, Amerika ve Ortadoğu’dan bir çok bayilik başvurusunun şimdiden yoğun talep ile geldiğini ekledi.

"Şık mekânlar, lezzetin verdiği hazla bütünleşen iki ayrı atmosfer..."

Bulut, ‘Sıra dışılığı seviyor, aidiyet duygusu oluşturan konseptimizle fark yaratıyoruz. Keyifle yemek yiyeceğiniz şık mekânlarımızda, lezzetin verdiği hazzı sıcak atmosferle bütünleştiriyoruz. Kendimize özgü mimari tarzımızın tohumlarının atıldığı ve heyecanla devam  ettiği İzmir’ve İstanbul’dan, şimdi tüm Türkiye ye açılıyor, tüm Dünya’da hedefi ile büyüyoruz. Bu heyecan rüzgârında sizler ile farkındalığımızı ve eşsiz lezzetimizi her noktaya ulaştırmayı arzuluyoruz. ‘ diye belirtirken Dünya’da ilk ve Tek Balık Döner için yatırımcıların geç kalmamalarını tavsiye etti.
 

Tek Balık Döner

Tek Balık Döner Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x