Tavuk Sepeti Franchise ile yatırımcısına yüksek kar marjı vadediyor

Tavuk Sepeti Franchise ile yatırımcısına yüksek kar marjı vadediyor

19 Mayıs 2019 Pazar 15:45
Bu haber 920 kez okundu

Konseptiyle yeme içme sektöründe fark yaratan Tavuk Sepeti, yeni açtığı franchise şubeleriyle lezzet noktalarını genişletmeyi sürdürüyor.


Tavuk Sepeti Franchise ile yatırımcısına yüksek kar marjı vadediyor
banner26
 Birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Sepeti, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, özgün yöntemi ile hazırlıyor.

Menülerinde özel soslarla marina edilmiş tavuklar, enfes soslu makarna ve çok çeşitli, taptaze salatalarını birlikte sunan Tavuk Sepeti, sektöründe emin adımlarla ilerliyor. En leziz menülerini, profesyonel servis kalitesi ve şık sunumları ile konuklarının keyif alacağı hizmete çeviren Tavuk Sepeti, müşteri memnuniyetini ön planda tutup ilk kartal cilingir günkü verdiği hizmeti aynı özenle hijyenik, kaliteli ve herkesin damak zevkine uygun olarak çeşitli alternatiflerle vermeye devam ediyor.

Mükemmeliyetçi yaklaşımıyla kaliteden ödün vermeyen Tavuk Sepeti, hızla büyüyen pazarda yatırımcılara sağladığı franchise fırsatları ile öne çıkıyor. Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli sunan marka sürekli büyüyen pazara, sürdürebilir nakit geri dönüşü sağlıyor. Franchise giriş bedeli 150 Bin TL olan markanın toplam yatırım maliyeti ise 350.000-550.000 TL arasındadır. Franchise sistemiyle büyümeye başlayan Tavuk Sepeti’nin 2019 yılı hedefi 10 adet yeni franchise şube açmak.

Tavuk Sepeti

 

Tavuk Sepeti Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x