Tavuk Dünyası'nın Mucitlerinden Yepyeni Bir Efsane; Doyuyo, İkinci Şubesini Ankara'da Açtı.

Tavuk Dünyası'nın Mucitlerinden Yepyeni Bir Efsane; Doyuyo, İkinci Şubesini Ankara'da Açtı.

07 Ağustos 2019 Çarşamba 17:09
Bu haber 48815 kez okundu

Doyuyo, kocaman, dolu dolu ve şık tabakları, kendine özel benzersiz sosları ve baharat karışımlarıyla hazırladığı sunumları ile Türkiye’yi lezzete doyurmaya geliyo…


Tavuk Dünyası'nın Mucitlerinden Yepyeni Bir Efsane; Doyuyo, İkinci Şubesini Ankara'da Açtı.
banner26
 

İlk şubesini İstanbul Özdilek AVM’de açan Doyuyo, ikinci şubesini 31 Temmuz 2019 tarihinde, Ankara’da, Meşrutiyet, Karanfil Sokak, No:31 Çankaya Odtülüler Dershanesi Altı  adresinde açtı. Doyuyo, ağustos ayında Viaport AVM, Mavibahçe AVM, İzmir Optimum AVM, Venezia AVM, Metropol İstanbul AVM, Cevahir AVYM ve 41 Burda AVM’de açılacak yeni şubelerinden sonra hızla Türkiye genelinde büyümeyi hedefliyor. 

Doyuyo menüsünde, Perimayo, Körimayo, Barbekümayo, Kekikmayo, Chipotlemayo, Shiriracha özel sosları ile hazırlanan Izgara Butt’lar, tavuk pirzola ile hazırlanan Orijinal, Barbekü, Paprika Parmesan, Wujuköri, 7 Otla, Red Dragon Butta çeşitleri, Doyuyo’nun özel marinasyonu ile 12 saat terbiye edilen kemiksiz deri göğüs filetoları ile hazırlanan Tenders’lar, hamburgere Doyuyo ekibinin yorumunu kattığı lezzet bombası Yoburger! ve tavuk pirzoladan hazırlanan Yodürüm! çeşitleri hem göze hem damaklara hitap ediyor.
 
Doyuyo’da ayrıca Rusya’ya karşı kaybettiği savaşın ardından sığındığı Osmanlı Devleti topraklarında 5 yılını geçiren İsveç Kralı 12. Karl’ın ülkesine götürdüğü köfte tarifi olan İsveç Köfte’nin, Orijinal, Demiglacce, Cafe de Paris, Mantarlı Kremalı, Kekikli Kremalı, Acılı Közbiberli olmak üzere 6 farklı çeşidi, özel tatlar keşfetmeyi sevenleri bekliyor. 

Doyuyo menüsü Fish&Chips, Patayo!, Nachos, Mozorella Stick, çorba çeşitleri, Nan Ekmeği, Browyo ve Tiramiyo ile de her zevke uygun alternatifler sunuyor. 

Tavuk Dünyası’nın mucidi Pardo Food tarafından hayata geçirilen Doyuyo, Türkiye’nin yeni lezzet efsanesi olarak franchise vermeye devam ediyor. 
 


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x