Profiterolcü Nilda franchise ile lezzet ağını genişletiyor

Profiterolcü Nilda franchise ile lezzet ağını genişletiyor

07 Ağustos 2019 Çarşamba 17:08
Bu haber 49115 kez okundu

Profiterolcü Nilda, 2013 yılında iki genç gıda mühendisinin hayalleri ve hedefleri doğrultusunda İzmir’de kuruldu.150 metrekarelik küçük bir imalathanede yapılan AR-GE çalışmalarının sonucunda ilk şubesini Bornova'da açtı.


Profiterolcü Nilda franchise ile lezzet ağını genişletiyor
banner26
 Mükemmeliyetçi yaklaşımıyla kaliteden ödün vermeyen Profiterolcü Nilda ürünlerinde doğal hammaddeler kullanarak, en leziz menüleri şık sunumlar haline getirerek misafirlerinin hizmetine sunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilk günkü verdiği hizmeti aynı özenle ve herkesin damak zevkine uygun ürün çeşitliliğiyle misafirlerinin beğenisine sunuyor. 

2018 yılına kadar tek şube ile devam eden Profiterolcü Nilda bu süreçte müşterinin beklentilerini, sektördeki gelişmeleri, ulusal ve uluslararası fuarları yakında takip ederek, kendine özgün bir konsept oluşturdu. Tüm çalışmalarını bitirdikten sonra da 2018 yılında Bostanlı'da 2. şubesini açtı. 

Yeni açacağı franchise şubeleriyle lezzet noktalarını genişletmeyi hedefleyen Profiterolcü Nilda 2019 yıl içerisinde 20 yeni franchise vermeyi hedefliyor. 
 

Profiterolcü Nilda Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x