Iceberry Türkiye’nin 2019 Corner Konsepti

Iceberry Türkiye’nin 2019 Corner Konsepti

10 Nisan 2019 Çarşamba 21:01
Bu haber 1500 kez okundu

Iceberry Türkiye, her yıl yenilediği ve geliştirdiği ürün gamı ve mimari uygulamasını Eskişehir Vega Outlet içerisinde yer alan şubesi ile tanıttı.


Iceberry Türkiye’nin 2019 Corner Konsepti
banner26
 Frozen Yogurt ana ürünü ile sektörün öncü firması Iceberry Türkiye, görsel anlamda konseptin de yaptığı yenilikler ve ürün gamına eklediği yeni ürünler ile her yıl geleneksel hale getirdiği konsept lansmanını gerçekleştirdi.

Iceberry Türkiye yatırım seçenekleri içinde en çok talep gören Corner Konseptine heyecan verici yenilikler ekledi. 2018 yılı rakamları ile 9 ilde 16 şube de hizmet veren marka 2019 yılında yeni konseptini uygulayacağı 9 yeni şube açmayı hedefliyor.

Ana ürünleri olan Frozen Yogurt ve Waffle’ın yanına 2014 yılında Iceberry Coffee, 2016 yılında Frozen Bar 2018 yılında Juice Bar’ı ekleyen Iceberry Türkiye, 2019 yılında Iceberry Crepe ve Bubble Waffle menülerini titiz bir Ar-Ge çalışmasının sonunda ürün gamına ekledik. 12 ay boyunca istikrarlı bir satış grafiği sağlayan işletme performansını desteklemek üzere geliştirilen ürünlerin, kalite ve sunum anlamında standartlarını oldukça üstünde olması dikkat çekiyor.

Satış & Pazarlama Müdürü Erçin Erkmen, şu bilgileri verdi: “Yeni ürün gamı ve yeni mimari konsept sektörde ki bütün paydaşlar tarafından çok beğenildi, firma olarak bizi de çok heyecanlandırdı. 10 yıldır birlikte öğrenen, gelişen ve kazanan bir aile olarak hep beraber kurduğumuz franchise sistemimiz ile ailemize katılacak yeni bayilerimizi özenle seçiyoruz. Bu doğrultuda 2019 yılı içerisinde özellikle İzmir, İstanbul, Ankara başta olmak üzere Çanakkale, Adana, Rize ve Batman da 9 yeni şube açmanın planlamasını yapıyoruz. “Siz hayal edin biz geri kalan her şeyi sizin için düşündük” söylemimiz ile 2019 yılın da doğru yatırımcıları doğru lokasyon ve ürün gamı ile buluşturmak için çalışıyor olacağız”  

Iceberry Türkiye’nin Iceberry Mini, Iceberry Corner, Iceberry Shop ve Iceberry Up Life olmak üzere 4 ana yatırım seçeneği bulunuyor ve 80.000 TL ile 250.000 TL arasında bir sermaye ile bu yatırım seçeneklerine anahtar teslim hizmeti sağlıyor.

Iceberry Türkiye Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x