Gıda Sektörünün Yükselen Yıldızı: Payna Grup

Gıda Sektörünün Yükselen Yıldızı: Payna Grup

07 Ağustos 2019 Çarşamba 17:05
Bu haber 49806 kez okundu

Gıda sektöründe her gün büyüyen Payna Grup karlı bir franchise sistemi, etkili satış kampanyaları ve ürün kalitesi ile hem müşterilerini hem iş ortaklarını mutlu eden bir sistem sunuyor.


Gıda Sektörünün Yükselen Yıldızı: Payna Grup
banner26
 Türkiye’de 100 mağazasıyla hizmet veren Payna Grup; ‘’Ev hanımlarından sofralarınıza’’ sloganıyla yola çıkan Erciyes Börek, geleneksel lezzetlerin buluşma noktası Dilim Börek ve pasta yapımını bir sanata dönüştüren Pastannecim’i bünyesinde barındırıyor.  

Payna Grup, 2003 yılında ilk markası Erciyes Börek’in ilk mağazasının açılması ile birlikte başlayan serüvenini, her yıl hem bayi hem de müşteri sayısını katlayarak devam ettiriyor.  Müşteri memnuniyetine verilen önemin yanı sıra franchise’lara da sistem içerisinde hem karlı hem de mutlu bir iş ortaklığı sunuluyor. Bu ilkeler doğrultusunda sektörde hızlı bir büyüme kat ediyor ve hem müşteri hem de franchise alanların talepleri dikkate alınarak marka bilinirliğini artıran kampanyalar ortaya çıkıyor. 

Payna Grup Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Eker, ülkenin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik koşullarda ticari hayattaki gerileme kaçınılmaz bir durum hâline gelirken Payna Grup’un hedeflerine ve misyonuna bağlı kalarak büyüme hedeflerine devam ettiğini, börek ve baklavada en yüksek perakende cirosu olan firma olduklarını bildirdi.

Serdar Eker sözlerine şöyle devam etti: ‘’Franchise görüşmeleri ile ilgili hem Ankara ve İstanbul’dan, hem de Anadolu’dan gelen yoğun talepler doğrultusunda şirketimizin 2020 yılına kadar Türkiye genelinde büyümeye devam etmesini hedeflemekteyiz. 2020’de Pastannecim’in İstanbul’da bilinirliğini artırmayı, yeni mağazalarla taze pastalarını yaygınlaştırmayı ve 3 markamız ile 2020 yılı sonunda 200 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.”

Payna Grup Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Eker, “Bölge koruma stratejisi, ulusal reklamlar, saha içi eğitimler, satış ve pazarlama desteği gibi pek çok destekle yatırımcımıza yatırımını etkili bir biçimde değerlendirme imkânı sunuyor ve birbirimize duyduğumuz güven sayesinde riskleri en az seviyeye getirebileceğimize inanıyoruz. Markamıza, yatırımcımıza ve ülkemize güveniyoruz.” dedi. 

Yeni Kampanya Yeni Heyecan: Tepsi Tepsi Sıcak Sıcak

Ankara ve İstanbul’un en çok sevilen ve tercih edilen markalarından olan Erciyes ve Dilim Börek, yeni kampanyası “Tepsi Tepsi Sıcak Sıcak” ile de Temmuz ayına güzel bir başlangıç yaptı. Müşterilerin markaları tercih etme sebebinin lezzet ve uygun fiyat olgusunun yanında sürekli güncellenen kampanyalar olduğu biliniyor ve buna göre bir yol haritası çiziliyor. 

Kampanyalar hazırlanırken, ekonomik koşulların seyri göz önüne alınarak ürünlerin her bütçeye, her aileye uygun hale getirmek öncelikli olarak hedefleniyor. Tüketim alışkanlıklarının değiştiği günümüz koşullarında; özellikle çekirdek ailelerin, küçük kutlama gruplarının da talepleri doğrultusunda ürün listelerine eklenen yeni küçük tepsiler ile müşteri beklentilerinin karşılanması amaçlanıyor. Payna Grup markaları, düğünlerden toplantılara, kutlamalardan bayram sofralarına kadar her organizasyonda müşterilerin yanında olduğunu hatırlatıyor.           
 

Pastannecim Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x