Etibeyaz franchise hedeflerini belirledi

Etibeyaz franchise hedeflerini belirledi

09 Mayıs 2019 Perşembe 10:33
Bu haber 1265 kez okundu

2000 yılında dönercilik piyasasına giren Etibeyaz, kendisine has özel formülü, eşsiz lezzeti, el yapımı limonatası, değişik sos ve garnitürleri ile kısa sürede tercih edilen bir marka olarak yoluna devam ediyor.


Etibeyaz franchise hedeflerini belirledi
banner26
 1 DÖNER markasının şubelerini de satın alarak bünyesine katan Etibeyaz, bugün İstanbul ve Ankara’ da olmak üzere 23 ayrı noktadan hizmet sunuyor.

Yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini değiştiren ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Etibeyaz hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir rakamlarla sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirledi. Bu hedefler doğrultusunda, 100 şubeye ulaşmayı ve tüm Türkiye’ ye açılmayı hedefliyor.

Franchise desteği ile yatırımcısına kolaylık sağlayan Etibeyaz uzmanları franchise alan yatırımcılara yer seçiminde destek olmakta, doğru lokasyon seçimi ve gerekli fizibilite çalışmalarını yapmakta, birlikte çalıştığı çözüm ortaklarıyla iş birliği içinde, seçilen konuma ve kurumsal konseptine uygun mimari projeler geliştirmektedir. Etibeyaz lezzetini müşteriyle buluşturan yatırımcı, franchise sistemine dâhil olarak ana firmadan alacağı know-how ışığında geleceğine yatırım yapmaktadır.

Etibeyaz

 

Etibeyaz Sebzeli Piliç Döner Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x