Beyoğlu Köfte franchise ile büyümeye devam ediyor

Beyoğlu Köfte franchise ile büyümeye devam ediyor

21 Temmuz 2019 Pazar 16:33
Bu haber 48547 kez okundu

6 yıla yakın Denizli'de hizmet veren firma Franchise sistemine 2018 Ağustos ayında geçmeye karar verdi.


Beyoğlu Köfte franchise ile büyümeye devam ediyor
banner26
 Bu lezzeti farklı illerde tanıtmak için yola çıkan firma kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. 2019 Yılının Ocak ayında Zonguldak/Devrek ilçesinde franchise veren firma haziran ayında ise zincir halkasına Bolu şubesini katarak yoluna devam ediyor. Düşük bütçe yatırımı ile dikkat çeken firma kazançlı bir yatırım planlayarak  yatırımcılar için iyi fırsatlar da sunuyor.

Bolu Belediye Meclis Üyesi Hasan Hakan Alpaslan’ın sahibi olduğu Beyoğlu Köfte Bolu Şubesi’nin açılışı geçtiğimiz gün siyasileri iş adamları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Beyoğlu Köfte Cadde Avm

Beyoğlu Köfte Bolu Şubesi, geçtiğimiz Cuma günü ilimiz İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan Cadde AVM’nin 3. katında hizmete girdi. Bolu Belediye Meclis Üyesi Hasan Hakan Alpaslan’ın  sahibi olduğu  olduğu Beyoğlu Köfte Bolu Şubesi’nin açılışına Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen ile İsa ÖzcanBeyoğlu Köfte marka sahibi Emrah Karahan  iş adamları ve  vatandaşlar katıldı. Ayrıca birçok siyasi ve işadamı ise çiçek göndererek Alpaslan’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Açılışa katılan Belediye Başkanı Tanju Özcan iş yerinin Bolu’ya hayırlı olması temennisinde bulundu. Beyoğlu Köfte kurdele kesimiyle birlikte resmen Bolu halkının hizmetine girdi. Açılışın ardından katılanlara köfte ikramında bulunuldu. Hasan Hakan Alpaslan açılış ile ilgili yaptığı açıklamada, açılışa katılan ve çiçek göndererek tebrik eden siyasiler, iş adamları, STK başkanları ile vatandaşlara teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 Beyoğlu Köfte Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x