Bayileşme stratejimiz doğrultusunda Alfemo markamızla da yurt içinde yeni noktalarda mağazalar açmaya devam edeceğiz.

Bayileşme stratejimiz doğrultusunda Alfemo markamızla da yurt içinde yeni noktalarda mağazalar açmaya devam edeceğiz.

19 Mayıs 2019 Pazar 15:56
Bu haber 928 kez okundu

2019 İlk Çeyrekte Alfemo Yüzde 26 Büyüdü


Bayileşme stratejimiz doğrultusunda Alfemo markamızla da yurt içinde yeni noktalarda mağazalar açmaya devam edeceğiz.
banner26
 

Senin evin senin eserin mottosuyla iç dünyasını ve hayal gücünü özgürce yaşam alanlarına taşıyanların markası Alfemo; Didim, Siverek, Karaman, Erzurum ve Diyarbakır Diclekent’te açtığı yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor. Bunların yanı sıra marka Yalova, Aydın, Mersin ve Manisa’da açtığı Kids&Teens mağazalarıyla da perakende mağazacılık alanında hızla ilerliyor. Geçen yılın ilk çeyreğine göre 2019 yılında yüzde 26 büyüyen Alfemo, yurt dışında Türkmenistan, Pakistan, Katar ve Umman’a açtığı mağazalar ve gerçekleştirdiği ihracatla dünyanın farklı ülkelerinde bayrağını dalgalandırıyor.

Amerika’ya İtalyanlarla Girecek
Alfemo Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler: “Sektörümüzde marka olarak mevcudiyetimizi korurken, istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Özellikle yurt dışında hedef pazarlar noktasında ciddi görüşmelerimiz var. Hindistan’da yeni bir anlaşmanın eşiğindeyiz. Aynı şekilde bir İtalyan firması ile Amerika pazarına girmek için görüşmelerimiz devam ediyor. Özellikle Avrupa’da Belçika ve Hollanda’da güçlü iş birlikteliklerimiz için sona gelmiş durumdayız. Zirveyi hedefleyen bir markayız, çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz, farklı ihracat kanalları üzerinden ilerliyoruz.”

Yurt için de ise bebek-çocuk markası Kids&Teens ile mağazalaşma ağının güçlenerek devam ettiğini belirten Dinler, “yılsonuna kadar 15 yeni mağaza açmayı hedefliyoruz. Bayileşme stratejimiz umraniye cilingir doğrultusunda Alfemo markamızla da yurt içinde yeni noktalarda mağazalar açmaya devam edeceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana üretimimizin tamamını İzmir Torbalı’da bulunan tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. Yılın ilk çeyreğinde çalışan sayımız bir önceki yıla göre yüzde 6 oranında arttı.” açıklamasında bulundu. 

https://bayimolurmusun.com.tr/haberler/bayilesme-stratejimiz-dogrultusunda-alfemo-markamizla-da-yurt-icinde-yeni-noktalarda-magazalar-acmaya-devam-edecegiz-1593


Anahtar Kelimeler

Yorum Yaz

@name x