En iyi sevişen burç hangisi? resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 4

En iyi sevişen burç hangisi?

YENGEÇ BURCU KADINI Romantik yengeç burcu kadını güzel sözlerden ve zarif dokunuşlardan çok etkilenir. Yatakta oldukça tutkulu olabilen bu kadın, kendini koruyup kollayan erkeklere ilgi duyar. Onu tutkulu bir şekilde öpüp kulağına aşk sözcükleri söylemeniz tahrik eder.
YENGEÇ BURCU ERKEĞİ Kadınlar tarafından çekici bulunan bu erkek, ana kuzusu gibi görünse de yatakta oldukça tutkulu davranır ve partnerini şaşırtır. Yabancı mekanlarda sevişmekten hoşlanmaz, kendisini evindeymiş gibi hissetmelidir.
2015-10-06 17:44:00

YENGEÇ BURCU KADINI Romantik yengeç burcu kadını güzel sözlerden ve zarif dokunuşlardan çok etkilenir. Yatakta oldukça tutkulu olabilen bu kadın, kendini koruyup kollayan erkeklere ilgi duyar. Onu tutkulu bir şekilde öpüp kulağına aşk sözcükleri söylemeniz tahrik eder. YENGEÇ BURCU ERKEĞİ Kadınlar tarafından çekici bulunan bu erkek, ana kuzusu gibi görünse de yatakta oldukça tutkulu davranır ve partnerini şaşırtır. Yabancı mekanlarda sevişmekten hoşlanmaz, kendisini evindeymiş gibi hissetmelidir.

Bu galeri 8836 kez izlendi