En iyi sevişen burç hangisi? resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 3

En iyi sevişen burç hangisi?

İKİZLER BURCU KADINI Zekasıyla dikkat çeken ikizler kadınının keskin zekasını kullanmadığı tek yer yatak odasıdır. Sekse basit bir gözle bakar, onun için sadece bir rahatlama aracıdır. İlgisini sekse yöneltmek için erotik yazışmalar ya da telefon görüşmeleri kullanılabilir.
İKİZLER BURCU ERKEĞİ İkizler burcu erkeği seksi bir oyun olarak görür. Seks konusunda pek sadık olduğu söylenemez çünkü farklı kadınlarla farklı mekanlarda sevişmeyi tercih eder. Fiziği düzgün ve entelektüel kadınlardan hoşlanır.
2015-10-06 17:44:00

İKİZLER BURCU KADINI Zekasıyla dikkat çeken ikizler kadınının keskin zekasını kullanmadığı tek yer yatak odasıdır. Sekse basit bir gözle bakar, onun için sadece bir rahatlama aracıdır. İlgisini sekse yöneltmek için erotik yazışmalar ya da telefon görüşmeleri kullanılabilir. İKİZLER BURCU ERKEĞİ İkizler burcu erkeği seksi bir oyun olarak görür. Seks konusunda pek sadık olduğu söylenemez çünkü farklı kadınlarla farklı mekanlarda sevişmeyi tercih eder. Fiziği düzgün ve entelektüel kadınlardan hoşlanır.

Bu galeri 8835 kez izlendi