En iyi sevişen burç hangisi? resimleri - Yaşam - Foto Galeri | Sayfa 1

En iyi sevişen burç hangisi?

KOÇ BURCU KADINI Koç burcu kadını her konuda olduğu gibi cinsel hayatta da liderliği elden bırakmaz. Seks onun için egzersiz gibidir. Karşısındaki erkeği de seksi başlatarak sınayabilir. Bu çekici kadının yataktaki partneri atletik, erkeksi ve dürüst bir erkek olmalıdır.

KOÇ BURCU ERKEĞİ Sekse oldukça düşkün olan Koç burç erkeği ateşli tavırlarıyla karşısındaki kadının başını döndürür.. Beğendiği kadını kolaylıkla elde eder. Sekste bencil tavırları romantik kadınları hayal kırıklığına uğratabilir. Her an her yerde sekse hazırdır.
2015-10-06 17:44:00

KOÇ BURCU KADINI Koç burcu kadını her konuda olduğu gibi cinsel hayatta da liderliği elden bırakmaz. Seks onun için egzersiz gibidir. Karşısındaki erkeği de seksi başlatarak sınayabilir. Bu çekici kadının yataktaki partneri atletik, erkeksi ve dürüst bir erkek olmalıdır. KOÇ BURCU ERKEĞİ Sekse oldukça düşkün olan Koç burç erkeği ateşli tavırlarıyla karşısındaki kadının başını döndürür.. Beğendiği kadını kolaylıkla elde eder. Sekste bencil tavırları romantik kadınları hayal kırıklığına uğratabilir. Her an her yerde sekse hazırdır.

Bu galeri 9385 kez izlendi