Enflasyonla mücadele programı yarın açıklanacak

Enflasyonla mücadele programı yarın açıklanacak

08 Ekim 2018 Pazartesi 12:12
Bu haber 1025 kez okundu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,enflasyonla mücadele programının yarın açıklanacağını duyurdu. Bakan Albayrak, Türkiye Bankalar Birliği'nin kredi borcu bulunan işletmelerle ilgili tavsiye kararı sonrası yaptığı değerlendirmede "Bankalar Birliği’nin, reel sektörümüzün kredi borç ödemelerinin yapılandırılmasına ilişkin aldığı tavsiye kararını çok önemli görüyorum" dedi. Albayrak, enflasyonla topyekun mücadele programı ile bu dayanışmayı daha ileriye taşıyacaklarını vurguladı.


Enflasyonla mücadele programı yarın açıklanacak
banner26
 Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, enflasyonla mücadele programının yarın açıklanacağını duyurdu. Türkiye Bankalar Birliği kararı sonrası önemli açıklamalarda bulunan Bakan Albayrak "Bankalar Birliği’nin, reel sektörümüzün kredi borç ödemelerinin yapılandırılmasına ilişkin aldığı tavsiye kararını çok önemli görüyorum" diye konuştu.

'DAYANIŞMAYI İLERİYE TAŞIYACAĞIZ'

"Enflasyonla topyekun mücadele programı ile bu dayanışmayı daha ileriye taşıyacağız" diyen Bakan Albayrak programın yarın açıklanacağını söyledi.

'DENGELENME SÜRECİ BAŞLADI'

Bakan Albayrak, dün AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın son gününde milletvekillerine sunum yapmış, ekonomide dengelenme sürecinin başladığını belirtmişti.


Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x