Oturduğu yerden 15 milyon TL kazanacak

Oturduğu yerden 15 milyon TL kazanacak

13 Mart 2018 Salı 08:09
Bu haber 947 kez okundu

Yeniden bir araya geleceği konuşulan Spice Girls gurubuna katılmak istemeyen Victoria Beckham, grup konserlere çıkmaya başladığı takdirde şarkıların telif haklarından 3 milyon sterlin (15 milyon TL) alacak


Oturduğu yerden 15 milyon TL kazanacak
banner26
 90’lı yılların ünlü grubu Spice Girls, yeniden bir araya gelme kararı almıştı. Grubun üyelerinden, moda tasarımcısı Victoria Beckham’ın bu kararın kendi projelerini riske atabileceğini düşündüğü için gruba katılmayacağı iddia edildi. Ancak Beckham, gruba dahil olmasa bile arkadaşlarının çıktığı konserlerde söylenen şarkılardan telif hakkı alacak, tek bir nota dahi söylemeden para kazanancak.
Spice Girls üyelerinden Mel C, “Şarkı söylemek Victoria’nın şu anda çok istediği bir şey değil. Bence grup beş kişilik olmalı, yoksa çok aldatıcı olur” demişti. Grubun menajeri Simon Fuller ise yaptığı açıklamada “Beş değil dört kız yolda” ifadelerine yer vererek, Victoria Backham olmadan yollarına devam edeceklerinin mesajını verdi. Grup, son olarak 2012 Olimpiyatları’nın Londra’daki açılışında sahne almıştı.

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x